motor temızle yardım

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm opel arkadaslar aracımın motorunu temızlemek ıstıyorum bıldınız kalıtelı ve etsını uzun tutabılecek marka varmı kalıtyelı bı marka varsa eğer hangı serı

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Her yerde bunu öneriyorum ama Sonax'ın Motor Tem.Spreyi gri kutuda Alman Menşeyli bir ürün..

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar farklı ürünlere gerek yok, bildiğiniz gaz yağı tertemiz yapar. 5 tl lik gaz yağıyla canavar olur. aşağıdaki resim kendi aracımın motorunun ,gaz yağı ile temizlenmiş halidir.

dsc02800f.jpg

Son düzenleme:
H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar farklı ürünlere gerek yok, bildiğiniz gaz yağı tertemiz yapar. 5 tl lik gaz yağıyla canavar olur. aşağıdaki resim kendi aracımın motorunun ,gaz yağı ile temizlenmiş halidir.

dsc02800f.jpg

Olay budur...:good::good::good:

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yada al bı tane mrs muscle sprey banyo veya mutfak olanlardan sık sık ustunede tazıklı su al sana tertemız olur ben kopuk ve fırca ıle ılk temızlıyorum ustune tazıklı suyu tutuyorum tertemız oluyor..
tabı sıgorta kutusu ve beyın tarafına dıkkat etceksın o ayrı..

yasin90

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız gaz ayağı anti statik değildir yane toz tutar

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yalnız gaz ayağı anti statik değildir yane toz tutar

ağzımdan aldın lafı gaz yağı o anlık güzel göstersede ilerki zamanlarda toz tutar birde gaz yağı üstüne gaz yağı sürdünmü plastik aksam bir garip yapışkanımsı oluyor..

ama ethem kardeşim senin motor 10 numara olmuş maşallah sanırsın fabrikadan araba dün çıkmış .. o nasıl detaylı temizlemedir dikkat ettim kör noktalara kadar temizlemişsin enjektör araları falan ...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar, gaz yağında sıkıntı olmaz. ara ara kuru bir bezle motoru silin, hatta bez hep aynı bez olsun haftada bir silin gayet güzel kalır . ben yıllardır bu şekilde tüm araçlarımın motor temizliğini yaparım.

melonkolik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçenlerde motoru temizlerken plastik aksamlara(sarı kapaklar su.yağ.vb.)bildiğiniz bayanların mutfakta kullandıkları cifler var ama kaliteli olanlarından alın kapakları sildim tertemiz oldu kapağa işlemiş yağları siyahlığı sildi attı hemen yepyeni bi görünüm kazandı.Ürünün üstünde de yazıyor zaten plastik aksamlarda güvenle kullnabilirsiniz diye.tavsiye ederim herkese renkte solma falan olmadı bir ayı geçti...