motor suyuna yağ karışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana tartışalım diyen yok. Ne diyorlardı? Hani tartışmayın bazıları aranızda ki farkı anlamayabilir gibi bir söz vardı. Zaten kullandığın kelimeler eğitim seviyeni ortaya koyuyor ben seninle ne tartışacağım ki?

Tüm bu yazdıklarıma ilave ..Bu forum sitesinde kimse kimseden farklı değil.Eğitim ,öğrenim seviyesi ne olursa olsun herkes fikir ve tecrubelerini paylaşıyor burada.Farklı görünmek isteyen biri iseniz seviye olarak size uyabiecek bir çok site var.Burada yazılarını ,fikirlerini paylaşanların seviyelerine (?)düşmemiş de olursunuz böylelikle.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Konu farklı yerlere doğru yol alıyor. Yazdığımız satırlara dikkat edelim ki birbirimizi kırmayalım. Sonuçta burada birşeyleri paylaşıyor, arkadaşlıklar ediniyoruz. Bu site sayesinde birçok arkadaşla fikirlerimizi paylaştık. Çoğunun resmi olmadığı için yolda görsem tanımam. Ama burada bazı ortak değerlerimizi paylaşıyoruz. Ne işle meşguller, nerelerde okudular, nerelerde ikamet ettiler bir çoğunu bilmiyoruz. Bilenler bildiklerini bilmeyenlerle paylaşacaklar, kural dışına çıkanlara, uyarılması gereken kişilere gereken uyarılar yapılacak. Ama kırmadan üzmeden.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amacınızın ne olduğunu bilemiyorum ama bu şekilde aşağılarcasına metinler yazmanız biraz haksızlık oluyor.Sonuçta sizin de (yukarıdaki gibi) ,benim de ,herkesin de imla hataları ile yazılmış bir metni olabilir ki var.Ama kimse kimsenin öğretmeni değil ve de burası insanların yanlışlarını yüzüne vurduğu bir forum sitesi değil..Sürekli de 'Adanalısın belki ondandır' gibi ibareler kullanmanız da nahoş bir durum.İnsanların yaşadığı yere,okuduğu ya da eğitimini aldığı dala kinayeli yaklaşımlarda bulunmanız ortaya çıkartmış olduğunuz tablonun en çirkin yüzünü oluşturmuş malesef.

Berksan bey, bu konuda sizinle hemfikirim sonuçta hepimiz klavyenin tuşlarına dokunarak birşeyler yazıyoruz bu bizim kendi el yazımız değilki!! Klavyede yazdığımız için sonuç itibarı ile hatalar ortaya çıkabiliyor. Hüseyin beyin bana karşı almış olduğu tavır kendisinin yanlışı ve ayıbıdır deyip onu kınıyorum.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah iyi tahsil yapmışsın. Sekreterlik her gencin idealinde olan bir bölüm. Allah başarılarını daim etsin. lakin senin gibi bu kadar iyi bölümlerde yüksek tahsil yapan bir genç için 'felan' gibi bozuk bir Türkçe kullanmak bence pek yakışmadı. Dedim ya Adanalısın, belki orada öyle diyorlardır, olabilir:) Benim ricam biraz daha dikkatli konuşalım dilimizi, dikkatli yazalım. Kusura bakma zaten bu kadar tahsilli olduğunu bilseydim o konuyada değinmezdim.

Burası tartışma platformu tamam ama tartışacağımız konu karşıdakinin ne iş yaptığı, ne okuduğu, nereli olduğu, şivesinin doğru yada yanlış olduğu değilde fikirleri ile ilgili olmalı bence. Bu derece küçümseyici konuşmalar yakışmamış. Konunun saptırılması bir tarafa eleştirinin dozu abartılı olmuş. Şaka yollu eleştiri'de yapabilirdiniz madem bu kadar rahatsız oldunuz...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sana tartışalım diyen yok. Ne diyorlardı? Hani tartışmayın bazıları aranızda ki farkı anlamayabilir gibi bir söz vardı. Zaten kullandığın kelimeler eğitim seviyeni ortaya koyuyor ben seninle ne tartışacağım ki?

Uzatmak istemezdim ama çok ayıp ya :(

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burası ne olmuş böyle ya! sayın hcalik20 burası teknik servis insanlara bu şekilde saldırmanız hiç hoş değil!.. Ayrıca sizin ne haddinize o adamın tahsilini sorgulamak?

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlığı açan arkadaşa aracını hemen servise götürmesini tavsiye edeceğim. Çıkan sonuçları bize başka bir başlık altında bildirirseniz memnun oluruz.

Onun haricinde gereksiz bir tartışma yaratıldığından konu incelemeye alınmış ve başlık tartışmanın uzamaması için kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...