Motor suyu havası

Knnlms

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar astra j 1.4 t motor suyu havası nasıl alınır bilen varsa yardımcı olabilirmi yardım bekliyorum teşekkürler
Bende ugrasiyorum 2500 3000 devirde şaril şaril su sesi geliyor. Havasi defalarca alınmaya çalışıldı. Bidon, kapak, hortum devirdaim pompasi degisti.petek sokuldu kontrol edildi/ilaclandi takildi. Ses azaldi ama hala geliyor. Bu arada defalarca havasi alınması için uğraşıldi. 4 5 ustaya gittim. Hepsi ilk başta bunun havasi var ya alinacak bu diye başliyor. Kanser gibi birşey. Çözüm bulabilirsen haber et. Ankarada olmama ragmen adam akilli usta bulamadim. Galiba servise gidecem

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bende ugrasiyorum 2500 3000 devirde şaril şaril su sesi geliyor. Havasi defalarca alınmaya çalışıldı. Bidon, kapak, hortum devirdaim pompasi degisti.petek sokuldu kontrol edildi/ilaclandi takildi. Ses azaldi ama hala geliyor. Bu arada defalarca havasi alınması için uğraşıldi. 4 5 ustaya gittim. Hepsi ilk başta bunun havasi var ya alinacak bu diye başliyor. Kanser gibi birşey. Çözüm bulabilirsen haber et. Ankarada olmama ragmen adam akilli usta bulamadim. Galiba servise gidecem
Peteği değiş düzelir

• Beğen

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Üstadım bende aylardır bu ses var peteği değişmek lazım artık ama değişmedim sorun yok eksiltme yok. Bu yüzden 7 8 aydır sorunsuz biniyorum

Knnlms

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Üstadım bende aylardır bu ses var peteği değişmek lazım artık ama değişmedim sorun yok eksiltme yok. Bu yüzden 7 8 aydır sorunsuz biniyorum
Petek sokuldu. Hemde sanayide 65 yasinda 40 yildir radyatorcuyum diyor adam. Yanlardan acti petegı su tuttu sorunsuz oldugunu soyledi. Ilacladi kaynatti geri takildi petek

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Petek sokuldu. Hemde sanayide 65 yasinda 40 yildir radyatorcuyum diyor adam. Yanlardan acti petegı su tuttu sorunsuz oldugunu soyledi. Ilacladi kaynatti geri takildi petek
Çözülmez değişim şart su sesi yaptıysa

• Beğen

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Kanallarda sorun oluyor . Aracınız antifirizsiz uzun süre dolaşmış. En iyisi değiştirmek. Yoksa ses kesilmiyor. Bende söktüm temizledim ama olmuyor kesilmiyor ses. Değişmek şart kaan üstat doğru söylüyor

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

gokhan33tr

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğiniz kalorifer peteği mi yoksa normal motor soğutucusu radyatör mü?

Knnlms

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
  • Beğen