Moralim Çok Bozuk :(

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bayanın böyle birşey demesi son derece aptalca ama mail atmanıza da pek gerek yokmuş bence. Ama içiniz rahatladıysa ona bişey diyemem tabi ki:)

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mail gereksiz olmuş. Sana o lafı edenin bu mailden alacağı hisse ne ki..?
Belki oturdu bi daha güldü..

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim merak ettiğim aranızdaki samimiyet ve konuşma neydiki konuyu buraya varmış. kızdan bassedilmiş kızın erkek arkadaşından bassedilmiş belki içten olmasada sinirle haykıracak şekilde konunun sonu san varmış.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım.. abicim ne olarak algılarsın bilmem affına sıgınıyorum derdını paylasmısın ve saol bize laf etmek dusmez daa.. hanii olur daa yorum dersenn

senın icinden gecenleri cok ii anlıyorum sende benım gibi icinee lafları atamayan birisin ve aklından daha cok duyguların ile haraket ediyorsun belliii

lakin bencee mesaj birazz hafif olmuss..

1. si bu laflarım herkesee her kim olursa olsun sizden ufak veya buyuk no problem asla birii ile ozellikle dee bayan ile laf ebeliginee girmeyinn
2. si inatla o girmek mi istiyorr gucuk bir gulumseme ile sırıtmak yok disler gozuklmesin gozleri kapatıp hafifi bası da asagıya ewet dercesine indirip kaldırıpp
EWET haklısınız. hic gerekk yok POLEMİYE dersenız emın olun ilk basta muhahah zuhaha ezdim dese de ici icinii yiyekk siin o andakii egirliginiz onu
bitiir

anlamı agızdan cıkmasa daa SİZ BENIM MUHATTABIM degilsinizz.. anlamına gelirr...

inatla daa ben onun ilee tartısacemm ezecegim derseniz de kolay gelsin :d
:alkis::alkis::alkis: işte budur yaaa..

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu konunun opel forumunda işi ne??

ozaman laflafı açıyoru kaldıralım. :D bo forumda opelle ilgili konuşmak için opel sohbetleri garaj tunin modifiye gibi bir çok başlık var. Ama muhabbetimiz sadece opel olmadığında da konuşacak forumlarımız var bu da onlardan biri. :D

Ama çok gereksiz bir muhabbet olmuş üstünede gereksiz bir mail atılmış. Ben bu tarz insanı hiç muhattab alıp kendime dert etmezdim. Gerçi bir zamanlar bu tarz bi olay yaşamıştım. Üniversitede bir arkadaşım çok kötü bir insan olduğumu söylemişti ve inanılmaz üzülmüştüm. Ama hiç cevap vermedim ve bir daha muhattab olmadım. Kedi ciğer muhabbeti olduğu ortaydı. :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1- Bence o e-maili atmak şık olmamış.
2- Neden bir kimse durduk yere karşınındaki birisine bu tarz bir laf söyler?

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Durduk yere bunu neden söylesinki mutlaka bir nedeni olmalı.bence olaya tek taraflı bakılıyor.eğer niyetiniz gerçekten burdaki insanlardan fikir ve yardım almaksa diyaloğun neden buraya geldiğinide yazmalısınız.

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazdıgın mail bence gereksiz olmus ama madem bu muhabbet bankada yasandı ben olsam cıkarım banka mudurunun yanına direk isim olarak şikayette bulunurum ki kredi çekecekmişsin bankanın 1 müşteri kaçırması olagan dısı birsey ki müşteri temsilcisi bunu yapıyorsa ha laf söylemek istemişsin sana o lafı soyleyen kadın bırak mevlanayı dunyanın lafını yazsan anlamaz kapasite meselesi:D ve butür laf ediyorsa bir bayan hıhı de kafanı salla geç git ki sallamadıgın belli olsun sonradan o düşer zaten;)

Son düzenleme: