MİLANGAZ ve diğer tanınmadık LPG'ler ile Bilindik Firmalar farkı

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben uzun zamandır bu ucuz gazlardan alıyorum... ankarada milangaz 1,62 şu anda gerçi bu aralar güvenalgaz alıyorum o da 1,63... eskişehir yolundaki shellde en son 1,97 civarında bir rakam gördüm... açıkcası çok fazla farkı yok...birtek bu ucuz gazlar biraz daha fazla ve pis kokuyor... nerdeyse 1.5 senedir bu ucuz gazlardan alıyorum sanırım 100 depoya yaklaşmışmıdır hiçbir sorun çıkarmadı... zaten sorun çıkarsa bile aradaki fark sıralı sistemin parasını çıkarttı bile :)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara da 1.59 güven-al gaz dan aldığım 30 Tl lik gaz ve Total den 1.78 den aldığım gaz aynı km yi yapıyor.bir daha o dandik yerden almadım.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara da 1.59 güven-al gaz dan aldığım 30 Tl lik gaz ve Total den 1.78 den aldığım gaz aynı km yi yapıyor.bir daha o dandik yerden almadım.

başıma böle birşey gelmedi gelirse bende almam... sadece bazen performansı çok düşürebiliyor gaz... ama onun dışında hep aynı kmyi yapıyorum... hatta güvenalgaz ile daha çok km yaptığım için milangazı bırakıp buna geçtim...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başıma böle birşey gelmedi gelirse bende almam... sadece bazen performansı çok düşürebiliyor gaz... ama onun dışında hep aynı kmyi yapıyorum... hatta güvenalgaz ile daha çok km yaptığım için milangazı bırakıp buna geçtim...

valla benim bir iki sefer aynı şey başıma geldi.zaten macunköy tarafına gidiyodum almak için ne o yolu giderim ne de o rezil gazı alırım.total den çok memnunum.istanbul yolu A-city AVM nin yanındaki istasyonu tavsiye ederim.

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda anadolu yakasında böyle ucuza gaz satan bir yer biliyormusunuz ?
ben totalden alıyorum, 1,94 mü ne.
1.60 ları duyunca şaşırmamak elde değil wallahi

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir-aliağa yolunda PASİFİC veya TP'den (1,74 şuan) yani 30 kuruş daha ucuz olan yerden alıyorum gazı ve OPET'ten farkı yok aynı kilometreyi yapıyor aynı çekişe sahip.

markanın gazına gelmeyin REKABET iyidir ucuz olandan ama BİLDİĞİNİZ YERDEN alın.

eğer pahalı olduğu halde aynı markadan almaya devam ederseniz rekabet olmaz fiyatlar asla düşmez..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim bir iki sefer aynı şey başıma geldi.zaten macunköy tarafına gidiyodum almak için ne o yolu giderim ne de o rezil gazı alırım.total den çok memnunum.istanbul yolu A-city AVM nin yanındaki istasyonu tavsiye ederim.

ben sölediğiniz yer neresi tam olarak anlamadım... ama anadolu bulvarındaki güvenalgazdan aldım 2 kere memnun kalmadım... sonra ostimde de açıldı orayı dene dedi bir arkadaşım orayı denedim ve çok memnun kaldım... milangazdan da biraz daha fazla km yapıyor hemde bana biraz daha performanslı gibi geldi çünkü milangazda performans biraz düşüyordu...

the_boss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbula da istiyorum bu istasyonlardan :)

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 3 kere yabanci petrollerden gaz aldim 3 seferde depoyu fulladim yabanci gazla 390 km yaparken petrol ofisinden aldigim gazla 425-430 km yol gidiyorum birde arkadaşlar yabanci gaz aldiginizda aracinizla 3-5 km gidin araç rolantide çaliştiginda devir sayacina bir bakin yeribde sabit durmuyor araci benzine aldiginiz zaman sabit duruyor devir sayaci benim şahsi düşüncem arkadaşlar bence motoru biraz yoruyor bunu hemen anlamazsiniz ama bence yoruyordur birde lpg filtresini degiştirdiginizde filtreyi alin elinize bakin ben degiştirdigim servis bana başka yerden lpg alma aldigin lpg çok temizmiş dedi herkesin şahsi karari ufak hesap yaparak güzelim opellerinize zarar vermeyelim