Merkezi kilit flaşör sorunu

Opelci1914

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merkezi kilit açma/kapama yaptığımda dörtlü flaşör yanıyordu, durduk yerde yanmayı kesti. Fakat kapıları kilitleyip açıyor. Bunu neden yapar? Nasıl düzeltebilirim, teşekkür ederim.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Acaba tam kapanmayan bir parçamı var..Bagaj,kaput vs..Belkide switch lerde,belkide sigortada sıkıntı vardır..Kapama düğmesine bir kere basın,daha sonra birdaha uzunca basın bakalım çalışacakmı..Elektirkçi veya alarmcıya gitmeniz gerekebilir..

Opelci1914

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Acaba tam kapanmayan bir parçamı var..Bagaj,kaput vs..Belkide switch lerde,belkide sigortada sıkıntı vardır..Kapama düğmesine bir kere basın,daha sonra birdaha uzunca basın bakalım çalışacakmı..Elektirkçi veya alarmcıya gitmeniz gerekebilir..
Cevabınızı yeni görüyorum teşekkür ederim. Bagaj,kapı,kaput vs komple kontrol ettim düzelmedi,tüm sigortaları tek tek çıkardım baktım sorun yok.Bir tek uzun süre basılı tutma fikri aklıma gelmemişti yarın sabah deneyeceğim çok teşekkürler tekrardan.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Oksitlenme olmuştur.
Merkez modül kilitler ama devre sinyali gönderdiğini sanar ama göndermez. Yada flasör çıkış kablosunda temassızlık oluşmuştur.