meriva'cılar uyanın!

onuncukoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2003 model Meriva Cosmo'm var. Yeni aldım ancak kullanma klavuzu yok. Elinde kullanma klavuzu olan bir arkadaşımız fotokopisini bedeli karşılığında bana gönderirse sevinirim. Ayrıca gösterge lambalarından sol taraftaki üstten üçüncü vanaya benzeyen lamba yanmaya başladı. Neyin göstergesi olabilir?

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2003 model Meriva Cosmo'm var. Yeni aldım ancak kullanma klavuzu yok. Elinde kullanma klavuzu olan bir arkadaşımız fotokopisini bedeli karşılığında bana gönderirse sevinirim. Ayrıca gösterge lambalarından sol taraftaki üstten üçüncü vanaya benzeyen lamba yanmaya başladı. Neyin göstergesi olabilir?

kullanma klavuzu internet ortamında vardır diye düşünüyorum ama nerdedir bilemem.

vanaya benzeyen lamba demişsin onun bir fotosunu ekleyebilirsen daha kolay yardımcı olabiliriz.

selamlar.

onuncukoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Demir arkadaş ilgin için teşekkür ederim. İnternet ortamında da çok aramama rağmen bulamadım kullanma klavuzunu.
Bahsettiğim "vanaya benzeyen lamba"yı resimde beyaz çember içinde işaretledim. Ayrıca dünden itibaren eksozdan siyah duman çıkmakta. Umarım önemli bir şey değildir.
Graphic1 (WinCE).jpg

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Demir arkadaş ilgin için teşekkür ederim. İnternet ortamında da çok aramama rağmen bulamadım kullanma klavuzunu.
Bahsettiğim "vanaya benzeyen lamba"yı resimde beyaz çember içinde işaretledim. Ayrıca dünden itibaren eksozdan siyah duman çıkmakta. Umarım önemli bir şey değildir.
Ekli dosyayı görüntüle 8276

o lamba bulanık ama görebildiğim kadarıyla motor işareti yani elektrik arıza lambası yanmış bir an önce servise gitmen lazım. orada cihaza bağlanıp bakılacak neden olduğuna. belki debimetre arızasıdır belki oksijen sensörüdür bir sürü sebebi olabilir diye biliyorum...

delibal_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı lamba benim aracımdada yanmıştı fakat lpg taktırdıktan sonra yanmaya başladı.Kitapçıkta eksoz emisyon arızası yazıyodu.Lpg taktırdığım yere götürdüm pc den programladılar ve düzeldi..:)

Son düzenleme:

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ekli dosyayı görüntüle 8276

Bu resim bir yerden tanıdık geldi :)

onuncukoylu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BY_Corsa kusura bakma aceleden senden izin istemeden senin resmi koydum. Ama burası bir yerde de dostca paylaşımların olduğu yer değil mi? Teşekkür ederim.