Merhabalar

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Merhabalar

pazarcik link' Alıntı:
Sanırım "pazarcik ne demek?" Diye sormussun. Soyadim :) Muhacir bir aileden geliyorum. Ailem Rus harbinde Bulgaristan Pazarcık'tan göçmusler.
evet aynen oyle sordum cunku bende bulgarıstan gocmenıyım ve pazarcığı ıyı bılırım sınıra 170 180 km uzklıkta cok güzel yerdır  steeringwheel

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pazarcik link' Alıntı:
Sanırım "pazarcik ne demek?" Diye sormussun. Soyadim :) Muhacir bir aileden geliyorum. Ailem Rus harbinde Bulgaristan Pazarcık'tan göçmusler.
çaakkalenın neresınde oturyorsun dayımların yazlığı var gelıboluda guneylı koyunde belkı duymussundur

pazarcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Deme yahu... Vay hemsehrim :) Çanakkale Biga'danim aslen. Ama merkezde oturuyorum. Güneyli köyünü de bilirim. Bak forum ne güzel şeylere vesile oluyor. Adim Yener. Canakkale Uni'de öğretim üyesiyim. Buralara yolunuz düşerse beklerim.

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pazarcik link' Alıntı:
Deme yahu... Vay hemsehrim :) ևanakkale Biga'danim aslen. Ama merkezde oturuyorum. Güneyli köyünü de bilirim. Bak forum ne güzel şeylere vesile oluyor. Adim Yener. Canakkale Uni'de öğretim üyesiyim. Buralara yolunuz düşerse beklerim.
memnun oldum bende sinan 1ay oncesınde bende çorsa dızel vardı enjoy actıve dıye gecıyordu onu canakkaleye emekllı bır polıs abıye sattım adam koyun ısmını soylemıstı bana ama unuttum adamın ısmı halıl sarı gercı oğluna aldı  corsayı ama kendısıde kullanıyor steeringwheel

nanisa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

pazarcik link' Alıntı:
Deme yahu... Vay hemsehrim :) ևanakkale Biga'danim aslen. Ama merkezde oturuyorum. Güneyli köyünü de bilirim. Bak forum ne güzel şeylere vesile oluyor. Adim Yener. Canakkale Uni'de öğretim üyesiyim. Buralara yolunuz düşerse beklerim.
bende de astra sedan  1,6 115 bg bezınlı  sıyah var senın renk te cok hoşuma gıdıyor ama ben alırken o renk yoktu bayıde

pazarcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: Merhabalar

nanisa link' Alıntı:
memnun oldum bende sinan 1ay oncesınde bende çorsa dızel vardı enjoy actıve dıye gecıyordu onu canakkaleye emekllı bır polıs abıye sattım adam koyun ısmını soylemıstı bana ama unuttum adamın ısmı halıl sarı gercı oğluna aldı  corsayı ama kendısıde kullanıyor steeringwheel
Anladim. Sinan buralarla epey bir tesriki mesain var anlasilan. Dedigim gibi yolun duserse mutlaka beklerim.

pazarcik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler