Merhaba

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Oktay Toker 1972 Ankara doğumluyum.Kırşehir Mucur nüfusuna kayıtlıyım.Aslen savaş sonrası Erzurum dadaşlardan dedelerim bu ilçeye gelmiş.Ankara'da yaşıyorum.1985 yılında hobi olarak bir büyüğüm sayasinde aşina oldugum ve 1988 1989 yılından bu yana Ankara Modern Çarşı elektronik kursları ile başladıgım bu meslege Ankara Konya sokakta yıllarca çalışarak sonrasında farklı alanlarda devam ederek her alanıyla olmak üzere Elektronik teknisyenliği yapıyorum.Ondan öncesinde uzun süre oto sanayi alanında farklı alanlarda uzun deneyimlere sahip oldugum çıraklık dönemim oldu.1998 yılından 2010 yılı sonuna kadar bilgisayar hastanesi olarak gerek evimde gerek iş yerimde hizmet verdim.Bu yıldan sonra otomobil iç aydınlatmaları ve far sistemleri elektronik aksam alanı ile uğraşmaya başladım ve hala bu işi bazı özel nedenlerden dolayı evimde kendime ait odamda yapıyorum.Bu konular ile ilğili rabbimin izni ile her türlü sorunuza cevap vermeye ve yardıma hazırım.

Şu an aktif olarak İlk aracım ve satmak zorunda kaldıgım 1996 model Ford Mondeo ghia olması nedeniyle üyeliğinde bulunudugum Fordclubtr,Focusclubtr,Geceucusu.com pek aktif olamadıgım Fordumnet forumlarına üyeyim.Bazı araçlara yaptıgım çalışmaları yardım,fikir verme amaçlı olarak konularımla paylaşımlarım oluyor.
Yönetimin izni olur ise buradada detaylı açıklamalı resimler ile paylaşmak isterim.Sorunların çözümünü,sorulcak soruları bilğim dahilinde paylaşmayı severim.

Hepimize keyifli hoş dostca forum günleri diliyorum.

oktay toker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rabbimin izniyle bilgim dahilinde sorularınızı cevaplarım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Aramıza hoşgeldiniz.