Merhaba Astra...

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar...
Sonunda Astra HB Classic III 1.3 CDTi Dizeli konfor paketi ile birlikte satın aldım. Aracı 1 nisanda teslim alacağım, benim merak ettiğim aracı teslim aldıktan sonra dikkat etmem gereken şeyler neler? Dahası aracı nasıl kullanmalıyım, devirli veyahut devirsiz, hızlı veya yavaş. Bir de bayiden aracı teslim alırken ilk etapta ekletebileceğim, önereceğiniz aksesuarlar nelerdir?

Fenerlist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun forumdaki arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olacaktır bende daha yeni sayılırım :)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk 1500km dikkatli kullan,yüksek devir ve motor bagirtmalarindan sakin...
1500 km sonra ise birden degil motorou alistira alistira ac yani cik otoyola 100km hiz ile giderken arada bir 130,100 140,120 160km gibi alistirarara motoru ac...
hayirli olsun güle güle kullan Allah kaza bela göstermesin...

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar...

Sonunda Astra HB Classic III 1.3 CDTi Dizeli konfor paketi ile birlikte satın aldım. Aracı 1 nisanda teslim alacağım, benim merak ettiğim aracı teslim aldıktan sonra dikkat etmem gereken şeyler neler? Dahası aracı nasıl kullanmalıyım, devirli veyahut devirsiz, hızlı veya yavaş. Bir de bayiden aracı teslim alırken ilk etapta ekletebileceğim, önereceğiniz aksesuarlar nelerdir?

Hayırlı olsun. allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin...

sorun değilse ne kadara aldığınızı söyleyebilir misiniz?

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olmuşş..;)

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar...

Hayırlı olsun.
Aracı ilk alırken, boya hatası olup olmadıgına, yan aynalarına (aşağı yukarı, sağa sola, çalışıp çalışmadığına), kapı ayarlarına (kaput, bagaj kapagı dahil), koltuk döşemelerine, başka aklına ne gelirse her tarafına bak kontrol et. Arabayı alma sarhoşluğuna kapılma. aldıktan sonra her zaman senin.
Bence, kaput keçesi, kapı eşigi, koltuk minderi, bagaj havuzu gibi ilk aklıma gelenler alacagın ilk aksesuarlar.
Aracı alıca da 200 km. çok hız yapma, ondan sonra ne kadar basa bilirsen bas. hiç korkma, birşey olmaz.
Güle güle kullan.

Ada01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.
Aracı ilk alırken, boya hatası olup olmadıgına, yan aynalarına (aşağı yukarı, sağa sola, çalışıp çalışmadığına), kapı ayarlarına (kaput, bagaj kapagı dahil), koltuk döşemelerine, başka aklına ne gelirse her tarafına bak kontrol et. Arabayı alma sarhoşluğuna kapılma. aldıktan sonra her zaman senin.
Bence, kaput keçesi, kapı eşigi, koltuk minderi, bagaj havuzu gibi ilk aklıma gelenler alacagın ilk aksesuarlar.
Aracı alıca da 200 km. çok hız yapma, ondan sonra ne kadar basa bilirsen bas. hiç korkma, birşey olmaz.
Güle güle kullan.

Yararlı bilgiler için çok teşekkürler...

zg345

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon far tavsiye edrm dilerseniz karter kapağı bide. kol dayaması park sensorü olması lazm sizn pakatte