Mekanın Cennet Olsun Ender....

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Allah rahmet eylesin kaza hakkında bazı bilgilere ulaştım çok üzülerek söylüyorum eger bahsedilen arac corsa tek kapı ise arac makas atarken kaza yaptı.
ewt tek kapı beyaz corsaydı. zaten olaya karışan arabalardan biriside citroen vts az çok nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum. o arabam annemin adına kayıtlıydı noterde annemin söylediklerini unutamıyorum arkadaşlar "aman oğlum dikkatli kullan erman bu arabaya binerken nedense hep yüreğim ağzımdaydı ne olursun dikkatli kullan" demişti sanki içine doğmuş allah ailesine sabır versin. bu arada ankaralı arkadaşlar dan bahçelievlerde pampero yu bilen varsa ender oranın solistiydi, çarşamba günü ona özel bir gece yapılacak bende katılmaya çalışıcam. Herkese çok teşekkür ederim.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin..

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt tek kapı beyaz corsaydı. zaten olaya karışan arabalardan biriside citroen vts az çok nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum. o arabam annemin adına kayıtlıydı noterde annemin söylediklerini unutamıyorum arkadaşlar "aman oğlum dikkatli kullan erman bu arabaya binerken nedense hep yüreğim ağzımdaydı ne olursun dikkatli kullan" demişti sanki içine doğmuş allah ailesine sabır versin. bu arada ankaralı arkadaşlar dan bahçelievlerde pampero yu bilen varsa ender oranın solistiydi, çarşamba günü ona özel bir gece yapılacak bende katılmaya çalışıcam. Herkese çok teşekkür ederim.

trabzonda çalıştımı o ender?

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
aslen samsunluydu ben aracı sattıktan sonra tanıştım geçmişini bilmiyorum

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
acınızı anlıyoruz bence sizde kendinizi sorumlu hissetmeyin bir anlık bir seytana uymus vts i görünce makas olayı falan gecenin bi vakti bir anlık hatası sizden aldıgı arac olmasa baska aracla olcaktı.

insallah yanındaki arkadas komadan kurtulur aramıza döner.

vts sürücüsüde mahkemeye çıkcak astra fazla bi darbe almamıs herhalde yargılanmıcak.

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar olayla ilgili detayları nereden öğrendiniz link falan varmı

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Allah rahmet eğlesin. Geçen günde Bursa'da makas atan bir araba dalmıştı otobüs durağına. :( 4 kişi ölmüştü hatırladığım kadarıyla. Çok dikkatli olmak gerek..

Allah yakınlarına sabır versin.