Eskişehir yolundaki kaza

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
yüksek hızlara birde yol hataları ( aslında öyle bir şey yokmuş!!! ) eklenince kaza ihtimali çok artıyor.iyi bilmediğimiz özelliklede ilk defa kullandığımız yollarda asla hız yapmamak gerekir bence.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diyebileceğim tek bişi war.yolun kaldıramyacağı hızı yapmayın we geceleri trafiğin boş olduğuna kanmayın.kesinlkle önünüzü net göremezsiniz.bunu herkes biliyo ama o tiplerden kimse uygulamıyo....allah rahmet eylesin...

neonal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yolun kaldıracağı hızı da yapmayın burada önemli olan yol falan değil ki. Sen istediğin kadar önlemini al kazanın olma ihtimali sadece biraz düşer. Adı üstünde kaza. Yol bomboş havaalanı yolu olsun 180 le giderken bi lastiğin patlasın bakalım ne oluyo. Kilit nokta hiç hız yapmamak. Trafik kuralları boşuna konulmuyor.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neonal' Alıntı:
Yolun kaldıracağı hızı da yapmayın burada önemli olan yol falan değil ki. Sen istediğin kadar önlemini al kazanın olma ihtimali sadece biraz düşer. Adı üstünde kaza. Yol bomboş havaalanı yolu olsun 180 le giderken bi lastiğin patlasın bakalım ne oluyo. Kilit nokta hiç hız yapmamak. Trafik kuralları boşuna konulmuyor.

peder ankara dönüşünde otobanda bi renonun lastiği dağılmış arka lastiği kaya kaya durmuş araç bi yere çarpmadan.tabi yol boş olmasa daha kötü bi kaza olabilirdi.ben180den bahsetmedim ki zti yüksek bi hız.ama yapmıyor muyuz hepimiz yapioruz ne yazık ki.ordaki kazada da audinin kadranı 140ta takılmış....

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
:eek: :( :cry:

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya o 140 km meselesi belki kaza anında ibre falan kırılmasındandır. ben o aracın 140 km ile gittiğini düşünemiyorum.

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapma etme dersin ama hangimiz hız yapmıyoruz ki ölenlere allahtan rahmat diliyorum

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah rahmet eylesin.ankaralı arkadaşlar bilir zaten eskişehir yolunda dikkatli olmak lazım çünkü çok yerinde yama ve bebek mezarı tarzı çukurlar var...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:cry::cry::cry::cry:arkadaşlar o kazada benimde eski bir arkadaşım yaşamını yitirdi maalesef ve en yakın kan kardeşimin sınıf arkadaşlarıydı hepsi gercekten cook kötü bir durum haber alamadım ama 5 kişiden 4 ü vefat etti digeride komadaydı ondan heberim yok daha:cry::cry:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
prince' Alıntı:
ya o 140 km meselesi belki kaza anında ibre falan kırılmasındandır. ben o aracın 140 km ile gittiğini düşünemiyorum.

140 km/h da az bir hız değil.90-100 bile bile düşük süratlermiş gibi geliyor ama hiç değil.Hızın ne kadar tehlikeli olabileceğini anlamanın en iyi yolunu bir programda anlatmışlardı.Ellerinizi arkaya kavuşturup bir duvara doğru koşun...Sonuç?100 metreyi 10 saniyede koşan bir insanın ortalama hızının da 37 Km/h olduğunu göz önünde bulundurursak...