Eskişehir yolundaki kaza

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar cezalar caydırmak içindir suçu cezasız bırakan yada uygulamayan insanlar yüzünden ceza versen ne olacakki diye düşünmeyin neden düzgün ceza vermiyorsun neden uygulamıyorsun diye sorgulayın yetkilileri ve sorumluları , söz konusu yolda hız limitini aşanları çekip kenera ehliyetlerine 3 - 5 ay el koysan araçlarınıda bu süre içinde bağlasan , bir ay içinde hızdan ceza kesmeye araba bulamassın o yolda . cezalar caydırır yeterki düzgün yapılsın ve uygulansın kimse de bana ben yinede yaparım demesin olmayan araba ile sene de iki defa yaparsınız .

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar kankim le biraz önce konustum gazetede yazmış bugün onada baktım ben şoför de öldü diye biliyordum yogun bakımdaymış o şuanda 3 kişi vefat etmiş ama polisin tespiti alkol yok deniliyor asırı hız var diyor ama gazatede yazan 1250 cc lik dizel bir motorla o kadar hız yapılamaz gibi bir söylem var babasının.

her neyse ALLAH rahmet eylesin sabır versin ailesine ben bile kötü oldum sadece kağanı uzaktan 1-2 kere görmemden dolayı(ölenlerden biride oydu)

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LND' Alıntı:
evet arkadaşlar kankim le biraz önce konustum gazetede yazmış bugün onada baktım ben şoför de öldü diye biliyordum yogun bakımdaymış o şuanda 3 kişi vefat etmiş ama polisin tespiti alkol yok deniliyor asırı hız var diyor ama gazatede yazan 1250 cc lik dizel bir motorla o kadar hız yapılamaz gibi bir söylem var babasının.

her neyse ALLAH rahmet eylesin sabır versin ailesine ben bile kötü oldum sadece kağanı uzaktan 1-2 kere görmemden dolayı(ölenlerden biride oydu)
Babası biliçli bir sekilde almıs arabayı ama cocuk heralde rahat durmamıs.Ama sonucta piyasadaki en kötü araç bile 180 km hıza ulaşabilecek seviyede.
Ben Başkent üni. okurken abartmıyorum hergün kaza olurdu.Hepside çok büyük malum hepsinde hız var.Ayrıca her yıl 3-5 kişiyi kaybederdik.Ama mllet ölümüne gaza basardı özellikle saat 4.10 da okul biterdi millet okul çıkısı kalabalık birbiriyle kapısa kapısa giderdi.sanki bizzat o saati bekler gibi birilerine bir şeyleri ispat etmeye çalışırmıs gibi davranırlardı.Sırf o stresten dolayı okulu 10 dk yada 5 dk önce terkederdim..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öyle maalesef öyle

bende katılıyorum dizelin en düşük motorlusu bile 160 ı rahatlıklar vurabilir yanii yüksek bir hız degil dedigin gibi neysee ALLAH rahmet eylesin

kuti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ankarada olanlar bilir bu yol cok can aldı ben 3 arkasımı kaybettim orda burdakı teylıkeyı bılerek gaza basıyoruz ben bu acıyı cok iyi bilirim 4. ayda trafık kazasında babamı kaybettım gercı acı dustugu yeri yakar kaybettiğimiz arkadasların ailelerine bas saglıgı diliyorum allahtan rahmet hepsine araban nekadar hızlı olursa olsun gaza basacagın yeri iyi bilmelisin yolda yarıslara son.ailelerimizi uzmeyelim alkollu arac kullanmıyalım

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskisehir yolunun o kismi çok tehlikeli yolda dalgalanmalar olusmus. arabay1 z1plat1yor. birdeyol kenar1ndaki ve orta refüjdeki kaldirimlar köseli deil rampa gibi yap1lmis.sanki çarpda karsiya atla deniliyor. Allah Melih Gökçek e ve hizli söförlere akil fikir versin

Keboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
No Speed No Cry

dejaay' Alıntı:
Hemşerime katılıyorum.. Aynı cümleyi kuracaktım..
""" S Ü R A T . F E L A K E T T İ R ! """