Meguiars Sıvı Sprey Wax Çeşitleri ve Lastik Parlatıcı Öneri!

lt818

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Meguiars Sıvı Sprey Wax Çeşitleri ve Lastik Parlatıcı Öneri!

GöKHaN link' Alıntı:
Meguiars-Ultimate-Quik-Wax-Hizli-Sprey-Cila__55783852_0.jpg

Meguiars Ultimate Quik Wax Hızlı Sprey Cila 450 ml

• Meguiars kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen üründür.
• Meguiars Ultimate Quik Wax Hızlı Sprey Wax aracınızda göz kamaştıran show-car parlaklığı oluşturmanız için en hızlı yoldur.
• Meguiars hidrofobikTM (su tutmayan) polimer teknolojisi ile boyanın sıvı veya katı cila uygulamalarından daha canlı, derin ve ıslak görünümlü olmasını sağlar.
• Bu yeni teknoloji plastik ve trim parçalarda artık bırakmadığı gibi güneş ışığı altında uygulanabilir.
• Sadece püskürtüp silin.
• Bu hızlı işlemle aracınızı birkaç dakikada parlatabilirsiniz.
• Koruma ve su tutmama özelliği haftalarca sürer.
• ֜rün menşeği: Amerika (USA)

bu ürünü alıcam arkadaşlar.Arabayı sampuanla yıkadıktan sonra bu ürünü uygulamayı düşünüyorum..

Sonax hızlı cilanın meguiars daki esdeger urunu quick detailer dan ziyade ultimate quick waxtır.quick detailer daha cok su lekesi vs daha cok temizlik amaclı bi urun.quick wax araca show car parlaklıgı veriyor.kendim sahsen kullanıyorum ve  memnunum bütün arkadaslara da tavsiye ederim bravoo

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lt818 link' Alıntı:
Sonax hızlı cilanın meguiars daki esdeger urunu quick detailer dan ziyade ultimate quick waxtır.quick detailer daha cok su lekesi vs daha cok temizlik amaclı bi urun.quick wax araca show car parlaklıgı veriyor.kendim sahsen kullanıyorum ve  memnunum bütün arkadaslara da tavsiye ederim bravoo
+1 Aynen bende böyle biliyorum.

Quick Detailer lar wax değil. Yüzeydeki reçine, kalıntı v.s. temizlemek için uygunlar. Bunlar temizlenice tabi araba daha parlıyor ama burada olan wax değil. Ben şu şekilde yapıyorum; yıkamadan sonra quick detailer ile kurulayıp, sonra quick wax yapıyorum.

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MEGUİARS ULTİMATE QUİK DETAİLER alayaım ben ozaman ilk. :)