Kil ve uygulama hakkında fikir...

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben aracıma kil uygulaması yapmayı düşünüyorum.kili bu gün sipariş edeceğim ve onun yanında Çbs Autolıne Belco Teflon yada Turtle Wax Teflon Sıvı Cila kullanmayı düşünüyorum bir yerde bu malzemeleri kullanmadan önce yine meguiars showcar glaze 7 diye bir ürün kullanılmasını tavsiye ediyolardı yalnız bu ürünün fiyatı 50 lira civarında.sizden şu yardım istiyorum kil uygulamasından sonra önerebileceğiniz malzemeler nelerdir.
1.Cilada
Çbs Autolıne Belco Teflon yada turtle wax cila kullanmayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz bunlar yada bunların dışında ?
2.
meguiars showcar glaze 7 tarzı daha uygun fiyatlı bir ürün varmı bildiğiniz.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Almışken Meg. alın bence..

Bu işte bir numara Meguiars..

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru söylüyosunuz aslında almışken iyisi olmalı.Yalnız bu aralar cam filmide yaptırmayı düşündüğümden bütçem biraz dar o yüzde biraz makul fiyatlı ürünlere yönelmek zorunda kaldım.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

seyyahfrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam kili sitesinden sipariş edicektim forumlarda okuduğum yorumlarda yurtdışından gelen kargolarda yada gümrükte sıkıntılar çıktığı ve ek para filan istediklerini okudum,Burdabir arkadaş getirtmiş 35 liradan satıyor.ben henuz almadım alıp bakayım nedir ne değildir burdan yazarım tekrar, almak isterseniz yada almak isteyen olursa yardımcı olmaya çalışırım.50gr.lık paketler http://www.meguiarsdirect.com/detail/MEG+G1001 buda ürünün kendi sitesi.