Boya Koruma - Parlatma

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Boya Koruma - Parlatma

"Boya koruma" denince sanırım insanın kafası karışıyor. Korumayı yapan ürün ciladır (kimyasal etkilere karşı), ciladan önce yapılan aşamalarsa yüzeyin temizlenmesi, çiziklerden arındırılmasıdır.

altunizadesonax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar burada görüyorum ki haklı olarak Boyanın parlamasından bahsediliyor. Bu konuda şunu bilmenizi isterim: Boyanın parlaması için temel esas yüzeyin öncelikle kil uygulaması ile tamamen temizlenip daha sonrasında yapılacak çizik giderme uygulaması ile yüzeyin tamamen temizlenmesidir. İyi parlaklık almanın esas olgusu yüzeyin temiz olmasıdır. Sıfır araçların parlamasının en büyük sebebi yüzeyin temiz olmasıdır. Ayrıca parlaklıktan bahsediyorsunuz. Evet parlaklık çok önemli ama aracın yüzeyinin temizlenmesinden sonra uygulanacak KORUMA işlemi daha da önemli. Denemeyen arkadaşlar varsa muhakkak sadece SONAX'ta olan NANO GUARD uygulamasını denemenizi şiddetle tavsiye ederim. 1 yıl garantili. 14 mikron vernik gibi kalınlık sağlar. Ve isterseniz uygulama esnasında izleyebilirisiniz. İzlemesi de inanın çok keyifli. Daha sonraki aşama ise parlaklıktır. Parlaklık konusunda şu hususu da bilmenizi isterim: SONAX cilalarında SİLİKON bulunmaz, dolayısıyla aracınızın orjinal parlaklığını görürsünüz fakat; diğer firmaların cilaları SİLİKON'lu olduğu için parlaklık geçicidir. Birkaç yıkamadan sonra eski haline geri döner. Bunlar teknik konular fazla uzatmayayım... Detaylı bilgi almak isteyen olursa  yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

altunizadesonax link' Alıntı:
Arkadaşlar burada görüyorum ki haklı olarak Boyanın parlamasından bahsediliyor. Bu konuda şunu bilmenizi isterim: Boyanın parlaması için temel esas yüzeyin öncelikle kil uygulaması ile tamamen temizlenip daha sonrasında yapılacak çizik giderme uygulaması ile yüzeyin tamamen temizlenmesidir. İyi parlaklık almanın esas olgusu yüzeyin temiz olmasıdır. Sıfır araçların parlamasının en büyük sebebi yüzeyin temiz olmasıdır. Ayrıca parlaklıktan bahsediyorsunuz. Evet parlaklık çok önemli ama aracın yüzeyinin temizlenmesinden sonra uygulanacak KORUMA işlemi daha da önemli. Denemeyen arkadaşlar varsa muhakkak sadece SONAX'ta olan NANO GUARD uygulamasını denemenizi şiddetle tavsiye ederim. 1 yıl garantili. 14 mikron vernik gibi kalınlık sağlar. Ve isterseniz uygulama esnasında izleyebilirisiniz. İzlemesi de inanın çok keyifli. Daha sonraki aşama ise parlaklıktır. Parlaklık konusunda şu hususu da bilmenizi isterim: SONAX cilalarında SİLİKON bulunmaz, dolayısıyla aracınızın orjinal parlaklığını görürsünüz fakat; diğer firmaların cilaları SİLİKON'lu olduğu için parlaklık geçicidir. Birkaç yıkamadan sonra eski haline geri döner. Bunlar teknik konular fazla uzatmayayım... Detaylı bilgi almak isteyen olursa  yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım...
Hoşgeldınız rice etsek lınkte kendınızı tanıtırmısınız

http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=2.1050

altunizadesonax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yönetici ve üye arkadaşlar, bu zamana kadar forumlara hiç yazı yazmamıştım. İlk defa Özkan bey ve Feyyaz arkadaşlarım sayesinde bu foruma üye oldum. O yüzden kuralları bilmiyorum reklam için kusurumuza bakmayın. Bunadan sonraki süreçte yanlızca görüş alışverişi yaparız. Hayırlı günler...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Turtle wax, srp, sonax, meguiars derken yeni gözdem Bekbars'ı en kısa sürede deneyip
yorumlarımı paylaşacağım ben de  general_Dancing

index.php

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Sonax Bakırköy şubeden aşağıdaki mesajı aldım, ilgilenen ve yaptırmak isteyen arkadaşlar olabilir diye burada paylaşıyorum. Sakın reklam zannedilmesin hiçbir bağlantım yoktur kendileriyle araba yıkatmak dışında  :)

Sonax Bakırköy'den müşterilerine çizik giderme, parlatma, hybrid koruma ve 1 adet vip yıkama 410 TL yerine 180 TL, üstelik 4 taksit.

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com

kazimgenc link' Alıntı:
Bugün Sonax Bakırköy şubeden aşağıdaki mesajı aldım, ilgilenen ve yaptırmak isteyen arkadaşlar olabilir diye burada paylaşıyorum. Sakın reklam zannedilmesin hiçbir bağlantım yoktur kendileriyle araba yıkatmak dışında  :)

Sonax Bakırköy'den müşterilerine çizik giderme, parlatma, hybrid koruma ve 1 adet vip yıkama 410 TL yerine 180 TL, üstelik 4 taksit.

Kardeşim O Kampanya Kredi KArtı İle Gib Gov. tr'den Maximumla ֖deme Yapanlara mı Yoksa herkes yararlanıyormu banada geldi sitesine baktım maximum kampanyası diyor haberin ola

kazimgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Kardeşim O Kampanya Kredi KArtı İle Gib Gov. tr'den Maximumla Ödeme Yapanlara mı Yoksa herkes yararlanıyormu banada geldi sitesine baktım maximum kampanyası diyor haberin ola

Sen söyleyince bende şimdi baktım sitesine ve öyle bir şeyler yazıyor. Akşam uğrayıp soracağım bakalım aslı astarı neymiş.