Makyajlı Vectrada Böyle Bir Donanım Varmış :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim corsa da özel üretim essentia, türkiye'de çok var, öyle 700 tane falan değil :) diğer essentialardan hiç bir farkı da yok:) Millet arabasını satmak için ne ilanlar koyuyor. Gülmek istiyorsanız sahibinden.com'a bol bol girin.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence uçmuş.... arabası temiz olabilir ama fiyat bence çok fazla... 2.0 T falan olsa veya 1.9 cdti otomatik falan olsa tamam dicem de.. 1.6, düz vites... Bide twinport motor... Sanki çok fark varmış gibi belirtmiş :) Zannedersem Twinportu Turbo zannediyorlar :D
Aslında kızmamak lazım; gecen bir ilanda 2001 vectra b2 1.6 comfortta 22 000 istiyorlardı....

Bundan 2-3 ay önce özel serviste 2008 Vectra C 1.9CDTi , active select , 80-90 000 km civarı(km tam hatırlayamadım) opc paketli, Showroom arabası vardı.. 18 inç jantlı falan, tamponlar marsbiyeller opc... adam 32.500 TL ye verecekti... o bunun yanında bedava imiş... :)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç has elegance paket olsa anlayacağım ama araç c2 comfort paket..Deri koltuklar da orjinal deri koltuk değil..Sonradan yapılmış..Orjinal deri olsa idi koltuk ısıtma da sunulurdu..C2 kasalarda comfort donanım paketinde c1 kasaya nazaran elegance donanım paketinde sunulan 2-3 donanım opsiyonel olarak sunuluyordu..Ön-arka park sensörü örn, deri koltuk(koltuk ısıtma),xenon(far yıkama) sunroof vs..

Hani denir ya comfort fiyatına elegance vectra ya da düz vites fiyatına otomatik dizel vs bu abi de tam tersini yapmış,elegance fiyatına comfort :rolleyes: ayrıca ben galeri olduğunu düşünüyorum..OPC ile ilgisi yok bu aracın..Ne ön ne de arka tampon..Ama eğer kişi tüzel değil ise niyetini açıkça belli etmiş..Adam insignia ya level atlamak için aracını mümkün olduğu kadar üst sınırdan vermek amacında ;) hani comfortla elegance ı ayıramayan birini denk getirirsem saplarım 40 liradan :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arabaya benim bugün bakmaya gelecekler fiyatta anlaşırsak yaydık o yüzden dün geceden beri gözüme uyku girmiyor :D 1.9 cdti bulsam o fiyatlara eli ayağı düzgün direk yapışırım valla. 32.500 falan çok iyi...
adam bide bana bilmiyosanız konusmayın lütfen demiş :D esp varmış lazerli cam varmış. lazerle karartılmış dese anlayacağımda lazerli camla cd'mi yazıyorsun :D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cık :D kıçını beğenmiyorum bunların :D araba dediğin sedan olur bilemedin hb olur :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cık :D kıçını beğenmiyorum bunların :D araba dediğin sedan olur bilemedin hb olur :D

Abi öyle diyorsun da bu araçta standart elegance donanımlardan fazla ne var farkında mısın ;) elegance donanımda standartlarına ek;

-Deri koltuk ve koltuk ısıtma + arkalarda da koltuk ısıtma + sürücü koltuğunda soğutma
-Adaptif sürüş farları
-Far sensörü
-Sunroof
-CDC 40 Opera müzik sistemi.. (Opelin en kaliteli radyosu + Renkli ekrana uyumlu)
-Elektrikli bel desteği olan sürücü koltuğu
-Seyahat asistanı (soğutucu,buz yapıcı,2 aksesuar prizi vs)

ve evcilleştirilmiş hayvani 1.9 cdti motor... :rakir:
Vectra C bakıyorsan gözünü seveyim 2005 model ve üstü al.. (dierksiyon üzerinden kontrol edilebilen yol bilgisayarına sahip cd30 lu cdc 40 operalı ya da daha iyi ses sistemine sahip vectra c al) ben renkli ekran olayına girecektim.. 2004 model olması elimi kolumu bağladı..Direksiyon değişecek, cim modülü değişecek,yol bilgisayarı ekranı değişecek, radyo değişecek, klima ünitesi değişecek,havalandırma ızgaraları değişecek...)oysa bu önderdiğim ilandaki araç olsa idi, bir renkli ekran ve çerçevesi aldığımda yeterliydi :(

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu ilanı dün gece gördüm, adam öyle bir sallamış ki koltukların kaplama olduğu her türlü belli :D Hadi palavrayı sallayacaksın, comfort jantlı araba üzerinden yapma bari bunu :(
Bu arada 2006-2008 arası comfortlar alınır mı? ESP standart tutuldu bildiğimiz üzere, elegance almadığına pişman eder mi?