Böyle bir motor varmı

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cift turbolu 180 hp vectra imal edilmedi Kadir.hatta ve hatta opel cift turbulu dizeli daha yeni cikardi birkac aylik bir mevzu.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var vectra opc twin turbo 1.9 dizel yanlız o motor 212 hp aşağıdaki linkte ayrıntıları var.
http://www.turkcar.com/opel-twin-turbo-dizel-motor-teknolojisinde-devrim-yaratiyor/

evet bende bu motoru buldum ama sadece 2007 de saab 9,3 de kullanılan motor takılmış. tıpkı bizde 2007 2,0 turbo benzinli var yine saat 9,3 de aynı motor var. dizel içinde
http://www.saab.com.tr/9-3cabriolet.asp?page=cabriolet-ekipman-seviyeleri

burada mevcut. benzinlisi mevcut ama işte bu dizel gerçekten varmı adam çok net konuşu bu arada. direk olarak sadece 2007 de mevcut diyo vs.

yoksa aklıma şuda geldi açıkcası saab da böyle bir motor olduğunu bildiği için normal 150 hp lik motoru chipleyip 180 yapıp onumu satmaya çalışıyo

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok para istiyor be hocam , motor konusunda bende ilk kez duyuyorum şaşırdım açıkçası

Birde o kırmızı TR yasak nasıl o şekilde gezmişse iyi gezmiş , polis anında durdurup öpüyor alnından , ben sticker olanını yapıştırmıştım benim plakaya 2 gün sonra ya ceza yersem korkumdan söktüm attım şanlı bayrağımızı :(

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok para istiyor be hocam , motor konusunda bende ilk kez duyuyorum şaşırdım açıkçası

Birde o kırmızı TR yasak nasıl o şekilde gezmişse iyi gezmiş , polis anında durdurup öpüyor alnından , ben sticker olanını yapıştırmıştım benim plakaya 2 gün sonra ya ceza yersem korkumdan söktüm attım şanlı bayrağımızı :(

ya sanmıyorum ki bu paralara satsın. benim de takıldığım zaten motor konusuydu.

kırmızı işide artık akp den midir nedir bilinmez. gerçi şuda var il il uygulamalar malum değişebiliyor.

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Makam aracı olarak kullanılmış hasarsız 280 binde 2007 vectra 1.9 cdti opc line vardı geçenlerde izmirde bir opel bayisinde 29 bin tl fiyatı vardı. İlan epeyce pahalı ki araç yıpranmış gibi. Çift turbolu motor konusunda fikir yürütmediler.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok böyle bir motor 2007 de düsünülüp gündeme getirildi internette ilanlari dolasip durdu ama hayata gecirilemedi .

abi saab daki motor nedir. sonuçta biliyosun 2,0 turbo motorları 2007 deki saabla ortak motor benzinli olan