Makyajlı Vectrada Böyle Bir Donanım Varmış :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vallaha Mert Elegance paket ile sadece ESP gelmiyor...Sadece ESP ye kalsaydı iş pişman etmez derdim belki ama elegance donanım paketiyle dünya donanım var gelen..Söylediğin gibi elegance,GTS,Cosmo makyajlı-makyajsız tüm vectralarda var..Sadece design edition,comfort,essentia larda yok..Hatta yüksek hacimli motorlara sahip vectra c lerde devre dışı bırakılabiliyor ancak daha mütevazi örn bendeki 1.6 elegance larda var ama devre dışı bırakılmıyor..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu ilanı dün gece gördüm, adam öyle bir sallamış ki koltukların kaplama olduğu her türlü belli :D Hadi palavrayı sallayacaksın, comfort jantlı araba üzerinden yapma bari bunu :(
Bu arada 2006-2008 arası comfortlar alınır mı? ESP standart tutuldu bildiğimiz üzere, elegance almadığına pişman eder mi?

benim 2005 satılınca 2007 üstü elegancelere bakıyorum ancak fiyatları uçuk sankı mercedes satıyor şerefler. 35 36 yazmışlar. bende o kadar çıkarsam açıkca 1.6 b7 kasa audi a4 bakıyorum. 1.6 ile keyfi çıkmaz diyenler olacaktır ama zaten vectradada 1.6 ile keyfi çıkmıyor. dün akşam dayımın asker arkadaşı geldi muğladan 2.2 2003 elegance kullandım. dedim bu araba en az 1.9 cdti ile alınmalı :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectracıların bu kazık fiyatlarından sonra zaten Ford Mondeo 1.6 Titanium yoluna kayma eğilimi göstermeye başladım, sunroof ve multimedyalı teyp zımbırtısı opsiyonel sanırım, 125 hp/160nm torka sahip bir motor testlerde 1440 kiloluk bir araçta gayet yeterli olduğu tespit edilmiş, ufak dokunuşlarla 140hp civarına çıkması çok kolay, o da olmadı alfa romeo 156 2.0 selespeed(f1 vites diye tabir edilen kulakçıklardan vites değiştirme), bose sistem, kırmızı momo koltuk, jamara siyahı renk, 17" alfa spor jant falan, en can alıcı özelliği 165hp/205nm motor 0-100 8sn, vectra c 2.0T den 1 sn erken varıyo :) Satmaya kıyarsam arabayı bunlar var listemde, liste dediğim şey zaten 7-8 araçtan oluşuyo :)

Fatih 1.6 ile 2.2 arasında ne tür bir fark var, 2.2 GTS de listemde var.

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GTS ler bence de süper 2.2 manuel vites ile harika bir gidişi var..
Fatihin dediği gibi ya 1.9 cdti 150 ps yada 2.2 147 ps.... 2.0 T bulmak zaten imkansız :(
Vectra C kasa için gerekli olan motor seçenekleri bence...

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhat Abi motor olayını özetlemiş vectra c de..Zaten pazarın en kıymetli araçları 1.9 cdti ve 2.0 T.. GTS lerin şasileri zaten bu dünyadan değilmiş gibi..Akrabası crysler 300C ile müthiş görüntüleri var..2.2 dizeller de iyi yürüyor..Hele 3.0 cdti olsa susmak daha çok şey ifade eder konuşmamızdan :rakir: ama vergisi işi bozuyor..

Lysha

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VTI'ların 30'a alıcı bulduğu ülkede bunlar çok normal bence :)

Bizim mahalledeki Vectra kadar dolusunu görmedim bugüne kadar. Elegance donanıma ek olarak;

-orjinal araç alarmı (iptal butonlu)
-arka koltuklar ileri geri ve yukarı aşağı hareket ediyor
-orjinal afl farlar
-telefonlu araç teybi
-ön koltukta 4 yön tuşlu bel desteği (bizdekiler gibi bel kısmından kollu değil)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 2.2 motor tartarini lpg ile mükemmel uyumlu çalışıyor. arabanın devirlenmesi aynı zamandada yol bilgisayarı 1.6'daki gibi 25 30 lt görmüyor :D

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhat Abi motor olayını özetlemiş vectra c de..Zaten pazarın en kıymetli araçları 1.9 cdti ve 2.0 T.. GTS lerin şasileri zaten bu dünyadan değilmiş gibi..Akrabası crysler 300C ile müthiş görüntüleri var..2.2 dizeller de iyi yürüyor..Hele 3.0 cdti olsa susmak daha çok şey ifade eder konuşmamızdan :rakir: ama vergisi işi bozuyor..

GTS 2.2 DTI var şuan satılık 24bin civarı fiyatı var, motorun isuzu olması çok büyük bir artı ancak tortor çalışması ve yüksek yakıt olayı düşündürücü... 3.0 CDTI ın 0-100 hızlanması ile 1.9CDTI 0-100 hızlanması biraz birbirine yakın gibi geldi bana, tabi bunlar kağıt üzerindeki fabrika verileri, deneyen arkadaşlarımız olursa çok daha net bilgimiz olur. Bakarsın sen arabana koyarsın 3.0CDTI serdar :rolleyes:

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 2.2 motor tartarini lpg ile mükemmel uyumlu çalışıyor. arabanın devirlenmesi aynı zamandada yol bilgisayarı 1.6'daki gibi 25 30 lt görmüyor :D

Ben ne yapayım fatih, 1. vitesde eğer abanırsam 38 litre falan görüyorum, 2. vitesde 29 falan derken düzeliyo :)