MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

servisin reklamını yapmamak için , kaba görüntüyü yok etmek için vs bir çok nedenden dolayı plakalarımızı yapıştırırız biz :) Bir ekleme yapıyım plakanızı yapıştırmadan önce kenarlarını  tinerli bez ile silin  plakanız bembeyaz bir bütün olsun çok daha güzel görüntü için

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bizim komsuda focus var onun tamponuda plastik.plakayi yapistirmada sorun yasiyor.

beyaz inci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merh
ark ön veya arka tampon farketmez  gönül rahatlığıyla yapıştırabilirsiniz.fakat yapıştırma işlemi önemli sitede bazı arkadaşlar anlatımda bulunmuş hoş
Ben kullandığım araçların hepsinde aynı uygulamayı yaptım kesinlikle 10 numara.öncelikle yapıştıracağınız yüzey kuru ve temiz olmalı tabi plakalığın arkasıda
siyah renk cam yapıştırma silikonunu plakalığın her tarafına değil aralıklı ama  1-2 cm kalınlıkta öbek öbek belli başlı yerlere sıkınız biraz bekleyin 5 dk kadar
daha sonra yapıştırın  5-6 saat içinde tam yapışma sağlıcaktır.kesinlikle birdaha sökme şansınız yok bırakın düşmeyi.
NOOTT: PLAKALIğI TAMPONA UYGUN ֖NCEDEN KAVİS VERİNİZ SONRA YAPIşTIRINIZ.
            ևIKARMAK İCAP EDERSE UZUN BOYLU KESKİN BİR BIևAKLA PLAKALIK İLE TAMPON ARASINA ALTTAN SOKARAK ARADAKİ MASTİğİ KESİNİZ.

KOLAY GELSİN

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

beyaz inci link' Alıntı:
merh
ark ön veya arka tampon farketmez  gönül rahatlığıyla yapıştırabilirsiniz.fakat yapıştırma işlemi önemli sitede bazı arkadaşlar anlatımda bulunmuş hoş
Ben kullandığım araçların hepsinde aynı uygulamayı yaptım kesinlikle 10 numara.öncelikle yapıştıracağınız yüzey kuru ve temiz olmalı tabi plakalığın arkasıda
siyah renk cam yapıştırma silikonunu plakalığın her tarafına değil aralıklı ama  1-2 cm kalınlıkta öbek öbek belli başlı yerlere sıkınız biraz bekleyin 5 dk kadar
daha sonra yapıştırın  5-6 saat içinde tam yapışma sağlıcaktır.kesinlikle birdaha sökme şansınız yok bırakın düşmeyi.
NOOTT: PLAKALIğI TAMPONA UYGUN ֖NCEDEN KAVİS VERİNİZ SONRA YAPIşTIRINIZ.
             Ö‡IKARMAK İCAP EDERSE UZUN BOYLU KESKİN BİR BIևAKLA PLAKALIK İLE TAMPON ARASINA ALTTAN SOKARAK ARADAKİ MASTİğİ KESİNİZ.

KOLAY GELSİN
sağolasın kardeş açıklayıcı olmuş

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben de plakalık yokmuş ya:) bugun baktım vidayla monte edılmıs

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dreamofice link' Alıntı:
Ben de plakalık yokmuş ya:) bugun baktım vidayla monte edılmıs

En saglamı aslında o. köşelerinden 4 tane küçük vida tamamdır. istenildiginde de rahat rahat sökülebilir.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vidalar sırıtıyormu

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vidalar sırıtır hem tampon ve plakayı vıdayla deldırmek ıstemem .vida ile  sökmesi kolay olur desek oda mantıksız plakayı neden sökelim tekrar ? 1 kez sağlam yapıştırılır vidasız yıllarca kullanılır  038byes

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oda doğru bencede temızı yapıştırmak