MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

R

ryanwilliams

Bilgi Girilmemiş
Ynt: MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

Sercan.Sari link' Alıntı:
Evet en iyisi 3M ama yanilmiyorsam onunda 2-3 farkli modeli var.ben demir icin olandan kullaniyorum.

Dedigim gibi ben eski aracimda kullandim cikmadi simdide 1 aydir kullaniyorum sikinti yok ama yapistirirken zeminin tam okarak kuru ve tozsuz olduguna dikkat etmek lazim.

Dedigimiz bantlar arasinda ya model farkliliklari var yada sans isi.
evet Sercan birkac cesidi var bantlarin uzerinde kg olarak yaziyo bende pattex 120. kg olani kullandim tik yok hatta serviste on plakayi cikartamamislardida zarar gordu plaka

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

en kolayı plaka genişliğinde alüminyum tabaka kestirip onu vida ile sabitleyip üstüne plakayı cam silkonuyla sabitlemek böylece tamponada zarar vermemiş olursunuz.

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

3m çift taraflı bant ve birazda silikon takviyesi ile yapıştır hiç bir sorun yaşamazsın kesinlikle düşmez. çıkarma olayına gelincede araç camı değiştirirken cam silikonlarını keserken kullandıkları tel ile kesilik rahatca çıkarabilirsiniz,,,

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben 3m Çift taraflı bant ve azda silikon desteği ile yapıştırdım.1 yıldır en ufak bi oynama yok.Tavsiye ederim.

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

boyalı yuzeyde yapıstırma olayı kolay makyajlıda plastık kısım problem.bu bantları koctas tarzı yerlerde bulabılırmıyım vede hangi markayı tavsıye edıyorsunuz.yada servıstemı yapıstırtım bırde plakam dusmesın onu aramakla ugrasmayım

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Koctaş bauhaus tarzı yerlerde çeşit çeşit vardır.Ben 3 M kullanıyorum bir sıkıntı yok.Tavsiye ederim.

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 3m in çift taraflı bantıyla yapıştırdım tabiri caizse beton gibi oldu hatta ön plakada hahfif bir gönyesizlik vardı düzeltmek için kaldırayım dedim tampon gelecekti elime ama plaka ayrılmadı.Çıkarmanın tek yolu plaka ile tampon arasına misina yada tel gibi birşey sokup keserek çıkarmak.

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bu konuyu anlamadım! plakamızı neden yapıstırıyoruz neden düşşün plaka ne alaka? Bu aracı yapanlar plaka montajıında  düşmesın dıye gereken önlemı almamıslar mı, ilk defa plaka yapıstırılması dıye bır sey duyuyorum boyle bır seye gerek varsa ben de yaptıyayım.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

dreamofice link' Alıntı:
Ben bu konuyu anlamadım! plakamızı neden yapıstırıyoruz neden düşşün plaka ne alaka? Bu aracı yapanlar plaka montajıında  düşmesın dıye gereken önlemı almamıslar mı, ilk defa plaka yapıstırılması dıye bır sey duyuyorum boyle bır seye gerek varsa ben de yaptıyayım.

Tamamen görüntü içabı yapılan bi uygulma.Plakalarında plakalık görmek istemeyenler genelde yapar ve bütün arabalarda hoş durur tamamen zevk meselesi ama inanın güzel görünüyor..

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en temizi servise gidince yapıstırsınlar.bıde plakalıgı goruyor bazen sensor uyarı verıyor plakalıktan bıran once kurtulmak gerek