MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhaba bugun sanayıye opel ozel servıse arkadasımın yanına plakayı yapıstırtmak ıcın gıttım.on tampondakı plaka yerı plastık oldugu ıcın tutmaz dusebılır vıdalayalım dedı benımde ıcıme tamponu deldırmek sınmedı bu ıslemı uygulayan arkadaslar bana bılgı verırse sevınırım

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

Çift taraflı bantla yapıştırabilirsin. Silikonla da yapıştırılabilir ancak sökmek istendiginde tampon kırılabilir.

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çift taraflı bant sakın kullanma kesin düşer çünkü plaka . cam slıkonu var sıyah renklı onunla yapıştırın sağlam olduğundan emin olursunuz böylece .

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mete34 link' Alıntı:
çift taraflı bant sakın kullanma kesin düşer çünkü plaka . cam slıkonu var sıyah renklı onunla yapıştırın sağlam olduğundan emin olursunuz böylece .

Çift taraflı bantla yapıştırılan arkadasımın arabasında 5 senedir hiçbişey oldugu yok. Plaka sapasaglam yerinde.

Aslında ilk önce ben de sizin gibi düşünmüştüm ancak çift taraflı bant sanıldıgı gibi degil heralde.

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Meslek içabı biliyorum çift taraflı bant silikondan daha saglamdır ama kaliteli bişeyse.

Vectramda 4 sene çift taraflı bantla durdu düşmedi, astradada aynısını yaptım şimdilik sorun yok.

Çift taraflı bant su yedikçe kendini bırakır (Kalitesiz olanları) bunu önlemek için üst kısıma gelicek yere seffaf silikon sıkabilirsiniz.

Ön plakayı yapıştırmadan biraz yamultun biliyorsunuz biraz bombelik var, bantı zorlamasın.

Kolay gelsin..

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sercan.Sari link' Alıntı:
Meslek içabı biliyorum çift taraflı bant silikondan daha saglamdır ama kaliteli bişeyse.

Vectramda 4 sene çift taraflı bantla durdu düşmedi, astradada aynısını yaptım şimdilik sorun yok.

ևift taraflı bant su yedikçe kendini bırakır (Kalitesiz olanları) bunu önlemek için üst kısıma gelicek yere seffaf silikon sıkabilirsiniz.

֖n plakayı yapıştırmadan biraz yamultun biliyorsunuz biraz bombelik var, bantı zorlamasın.

Kolay gelsin..

ևift taraflı bant yaptık arkadaşın Leon FR ına . 3M marka banttı sanırım en ıyısı buydu . Fakat leon fr arka tampununda plakanın bulundugu  kısım sıyah plastık ve plaka 2 hafta ıcınde düştü düşücek gibi durmaya başladı . Sonunda dinledi beni slikon yaptı şimdi rahat . Makyajlı astra larda playa kısmı plastık oldugu ıcın bant tutmaz dıye dusunuyorum .

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşta plastik olduğu için silikon bant tutmaz dedi.ne yapacaz plakalıkla gezmeye devammı edecez

Mete34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cam slikonu tutar denedik test ettik leon FR arka tamponunda . Aynı astra makyajlı j tamponu gibi plastık yuzeye yapıştırdık plakayı cam slikonuyla

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

plakayı sökerken problem yaşarmıyız

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Mete34 link' Alıntı:
ևift taraflı bant yaptık arkadaşın Leon FR ına . 3M marka banttı sanırım en ıyısı buydu . Fakat leon fr arka tampununda plakanın bulundugu  kısım sıyah plastık ve plaka 2 hafta ıcınde düştü düşücek gibi durmaya başladı . Sonunda dinledi beni slikon yaptı şimdi rahat . Makyajlı astra larda playa kısmı plastık oldugu ıcın bant tutmaz dıye dusunuyorum .
Evet en iyisi 3M ama yanilmiyorsam onunda 2-3 farkli modeli var.ben demir icin olandan kullaniyorum.

Dedigim gibi ben eski aracimda kullandim cikmadi simdide 1 aydir kullaniyorum sikinti yok ama yapistirirken zeminin tam okarak kuru ve tozsuz olduguna dikkat etmek lazim.

Dedigimiz bantlar arasinda ya model farkliliklari var yada sans isi.