MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

dreamofice

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MAKYAJLI ASTRA PLAKALIK

Sirittigi falan yok gayet guzel gorunuyor vidalari gormuyorsunuz bile ,yapistirmak saglam olacaksa yapilabilir bence

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vidalar siritir diye endise ediyorsaniz vida kapaklari var iki mavi iki beyaz renk olarak. Belli bile olmaz vidalar.

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Park sensörü sürekli olarak ötüyordu bende de.Aracımı teslim alırken 2 vidayla deldiler tamponu o heyecanla hiç düşünemedim bile :S neyseki göze batmıyor :)

attalos07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende deldirme taraftarı değilim.ama sensörü etkiliyor en temiz yapıştırmak

onurs1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

attalos07 link' Alıntı:
bende deldirme taraftarı değilim.ama sensörü etkiliyor en temiz yapıştırmak

Plakayı yapıştırdınızmı ? Benim araçta makyajlı kasa ön tampon mat plastik olduğu için tutmaz plaka düşer dediler, arkayı yapıştırdım ama ön tampondan düşer korkusuyla bişey yapamadım.

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onurs link' Alıntı:
Plakayı yapıştırdınızmı ? Benim araçta makyajlı kasa ön tampon mat plastik olduğu için tutmaz plaka düşer dediler, arkayı yapıştırdım ama ön tampondan düşer korkusuyla bişey yapamadım.

Kim dedıyse dogru demıs. benımki düştü :)  Yenı plakayı cıkardım ama 1 gün sonra eski plakayı da buldum. En saglamı vidalamak. şimdi içim rahat. Sırıttıgı falan da yok. gayet guzel oldu.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güzel, itinali bir vidalama ile sanılanın aksine sağlam ve şık bir görüntü elde edilebilir; plakayı sadece yapıştırmak için çift taraflı yüksek güçlü bant + siyah silikon gerekir ancak onu da sökmek hayli zor olur.

SaRıMoLLa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ön park sensörünün plakalığı görmesi sebebiyle bende plakayı araba camı yapıştırma işlemi için kullanılan siyah silikon ile tampona yapıştırttım. İlk gün extra olarak iz bırakmayan özel bantlar eşliğinde cam silikonu iyice donana kadar bekledik.(24 saat)

Sonuç bence mükemmel. Bu zamana kadar bir çok kez arabalarıma uygulattım. Tek sorun araç satıldığında yeni sahibi plakayı değiştirmek istediğinde epey uğraşıyor...

B

baslikaya

Bilgi Girilmemiş

bende yeni imzamdaki aracı aldım alır almaz o ucube plakalıkları söktüm sanayide hep araçlarıma yaptırdıgım bir çocuk vardı ona yine yapıştırttm çift taraflı bant hafif japon üstüne bu bantın ve aralara siyah silikon o kadar yola gittim sapasaglam hatta çocuk hocam satarken sökmeye kalkma tamponu boyatman gerekir dedi bende valla onu da alan düşünsün ben söylerim kendisi bilir saygılar