Makyajlı Astra J için yağ onayı mı değişti?

brkyy

Kayıtlı Kullanıcı
19-Çorum
Siteyi ziyaret et
ben de motul dx 1 gen 3 aldım bugün yağ değiştireceğim deneyimlerimi paylaşırım hepinize teşekkür ederim arkadaşlar :)

Ersin_35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben de motul dx 1 gen 3 aldım bugün yağ değiştireceğim deneyimlerimi paylaşırım hepinize teşekkür ederim arkadaşlar :)
Bende 2 bakimdir liqui moly kullanıyorum. Motul denemek istiyorum. Siz deneyimlemişsinizdir. Motul nasıl. Liqui moly den devam edeyim mi

brkyy

Kayıtlı Kullanıcı
19-Çorum
Siteyi ziyaret et
Bende 2 bakimdir liqui moly kullanıyorum. Motul denemek istiyorum. Siz deneyimlemişsinizdir. Motul nasıl. Liqui moly den devam edeyim mi
foruma uzun zamandır girmemiştim kusura bakmayın şimdi yanıtlayabiliyorum. liqui moly kullanmadım son 5 senedir motul kullanıyorum servisin koyduğu yağ ve castrol yağa göre ses performans yakıt titreşim vb. her anlamda motul daha iyi. liqui moly ile kıyaslamaya gelince zamanında iki yağın da dx1 gen2 için teknik bilgilerini okumuştum viskozite kaynama vs değerleri birbirlerine çok yakın ben gözle görülür bir fark olacağını sanmıyorum hali hazırda liqui moly kullandığınız için devam etmenizi tavsiye ederim yağ markasını sık değiştirmek çok iyi değil

turbo_j

Kayıtlı Kullanıcı
43-Kütahya
Siteyi ziyaret et
Geçtiğimiz sene Motul Dexos 1 gen 3 kullanmıştım bu yıl Castrol de artık Dexos 1 gen 3 ülkemize getirmeye başlamış. Yetkili Castrol service point yakınım olur 870 lira fiyatı vardı orada değiştirdim.

Motul 1200 lira Liqui 1350 liraydı bu nedenle Castrol tercih ettim bir fark göremedim şimdilik memnunum.

• Beğen
Tepkiler: brkyy