LÜTFEN beni bu sorundan Kurtarın

nosyoni

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar
2001 model Lpg 'li Opel Vectra 1.6 comfort aldım. Aldıktan bir süre sonra araç sürüş esnasında gaz kesmeye başladı. Ama bu sorun çok belli etmeden oluyordu ve çok kısa sürüyordu. Lpg beyninde arıza olduğu söylendi ve bu beyni 100 tl karşılığında yaptırdım. Ama sorun düzelmedi ve bu sorun yanında araç gaz yememeye ve 3500 deviri geçmemeye başladı ayrıca bu sorunu hem benzinli hem lpg li kullanımda yapmaya başladı. Bu sebepten aracın kendı beynınde sorun olabileceğini söylediler. Bende aracın kendı beynını 250 tl karşılıgında yaptırdım. Beyin yapılınca aracın benzinli sürüşte bir sorunu kalmadı ama bu sefer de lpg li kullanımda araç hem sürüş esnasında hem de rolantide gaz kesmeye başladı. sürüş esnasında olan gaz kesmeler oyle kuvvetlendıkı araç takır takır vurmaya basladı. sankı baska arac arkadan carpmıs gibi. Bujileri yeni olmasına ragmen çift tırnaklı buji ile değiştirmem söylendi ve aracın kelebegini temizletmem söylendi. onları da yaptım. su an aracım hem benzinde hem lpg de gaz kesmeye ve vurmaya başladı. lütfen bana yardım edin. ayrıca araç yenı çalıstıgında aracın sag tarafında bulunan saat ve yol bilgisayarı göstergesinin altındaki
ekranda yuvarlak şekilde bir ikaz lambası kısa süreli yanıp sönüyor. sorunuma yardımcı olursanız sevinirim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen parcacidan ustaniz alsin bir yane orjinal bobin deneyin duzelmezse geri verirsiniz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi