LPG'ye 30 kuruş zam geldi.

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu işi siyasete bağlamayın diyen üyelere sorarım; Ekonomide iyi şeyler olunca hükümeti desteklemek normal, ancak kötüyü eleştirmek işi sisyasete vurmak oluyor öyle mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Siyasi olarak bilmem ama bu LPG zamları olmadı hemde hiç şu anda LPG hiç cazip yanı kalmadı. Bununla birlikte işi siyasiye getirmek istemiyorum ama 12 yıllık zaman içinde canımıza ot tıkadılar... ekonomi iyi imiş ama kime? kendilerine...

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hükümet hiç bi zaman ekonomide iyi bişey yapmadı,hep milleti kandırdı şu borcu kapadık bu borcu kapadık,ilerde bunlar gidince gelecek hükümet ve bizleri daha zor günler bekliyor,o borçla harçla yapılan hızlı trenler,marmaraylar,tüneller,yollar hepsi canımızı yakcak ilerde,siyaset yapmaya gerek yok çünkü savunulcak bişeyleri yok ;)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Açıklamalar da her zaman eskiden onların zamanında kuyruk bardı diye söyleyenlere sormak istiyorum sizden önce LPG 0.75 iden 3 TL oldu ;) hadi bakalım birde bunun açıklamasını yapın da görelim.

Bir zamanlar rahmetli Ecevit zamanın da ben bir esnafım diye yazar kasanın atıldığı dönemlere bu dönemleri karşılaştırdığımız da bırak yazar kasayı buzdolabı az gelir.

abdurrahmanulupinar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sene 2010 OCAK 27 arabamızı aldık ve 1 ay içinde lpg taktırdık ozaman 1.69 olan lpg şimd 3.00 tl civarı yazıklar olsun . Kendi arabam olunca LPG taktımayacağım asla litrede 1.50 farkediyor nasılsa :mad::mad::mad::mad::mad::mad:
taktırıpta 1.5 tl için arabamın motoruna kıyamam

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg taktırmayı düşünüyordum vaz geçtim arabam zaten benzinde 27-28krş. yakıyor. Buca gölete giderken pasific petrolde lpg 2.80 civarı zamsız fiyattan alın. Ben benzinide lpg yıde 2 senedir oradan alıyorum hiç bi sııntısı yok. :)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bugün bir haber okudum LPG gelen zamların altında aslında benzine olması gereken zamların yapılamamasından dolayı çıkan açıkların ve kar paylarının kapatılması için LPG bu şekilde bir zam yapıldığı yönünde idi. Bana göre doğruluk payı çok yüksek malum benzine ay içinde 2-3 zam geldiği oldu. Ala vere dala vere hala devam ediyor bu kesin.

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biz lpg mizi yedirmeyiz...(hükümet) Yedirmedi de :D her seferinde 50 tl lik LPG alırım..Değişen birşey olmadı, yine 50 tl lik LPG alacağım için sorun yok diyen bir zihniyetin hükümeti buna da bir el atsın bence...Her iyi şeyi kendilerine mal ederken, böyle kötü dinamiklerde yok makinist hatalı yok iranın cezayerin gaz vanalarını kısmalarından vs vs...Bir güzellik yapsın da gönlümüzü alsın..Benzinden sömürülüyoruz,sıra LPG de..
:pon: :yahoo: :pon:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Biz lpg mizi yedirmeyiz...(hükümet) Yedirmedi de :D her seferinde 50 tl lik LPG alırım..Değişen birşey olmadı, yine 50 tl lik LPG alacağım için sorun yok diyen bir zihniyetin hükümeti buna da bir el atsın bence...Her iyi şeyi kendilerine mal ederken, böyle kötü dinamiklerde yok makinist hatalı yok iranın cezayerin gaz vanalarını kısmalarından vs vs...Bir güzellik yapsın da gönlümüzü alsın..Benzinden sömürülüyoruz,sıra LPG de..
:pon: :yahoo: :pon:

Biraz önce söyledim ya benzine yapamadıkları zamları toptan LPG yaparak açıkları kapadılar... adamlar işi biliyor... mazot ve benzine zam yapsalardı ulan diyenin sayısı artacak idi ama buna ne gerek anında 30 krş LPG koyunca dağ üzeri bağ oldu... bu kadar basit işte.