LPG'ye 30 kuruş zam geldi.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2,68'den 3,22'ye, durmak yok.. 50 kr'luk ne katkısıymış arkadaş.

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yuh artık yaa kesin bu devlet vatandaşı nerden nasıl soyarız diye bi komisyon kurmuştur. benzinin pahalı olmasıyla vatandaş lpg ye yüklenince devletin benzinden geliri azaldı bu sefer zammı lpg yedi. şimdi vatandaş 3,20 tl ye LPG alana kadar 4,8 e benzin alırım dicek. daha 1 hafta önce trabzona bir gezim oldu ve oraya kadar gitmişken gürcistana geçip benzin alalım dedik depoyu 130 tl ye fullettim 50 litre. LPG orda 1,8 Lukoil Georgia bakın burdan fiyatlara. bazı arkadaşlar kış aylarında artıyor demişde nedense bu artış hep bizim ülkemizde oluyor. seçimler bi gelse diye bekliyoruz ama gelen gideni aratmaz inşallah.

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 farklı istasyonun zam öncesi rakamlarını biliyordum zam 30 kuruş değil
2,92 olan yer 3.23 olmuş
Tamı tamına eski fiyatın üstüne 31 çekmişler

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
An itibariyle Nevşehir Petrol Ofisi fiyatı 3,24 dün 2.51 olan Milangaz bugün 2.83

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kızacak bir şey yok gibi. Fiyatlar havalar soğuduğu için artıyor. Katkı maddelerinden dolayı yani... Her yıl yaşanan ani yükselme vakaları bunlar, bahar gelince normal seviyeye dönecektir emin olun.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bahadır abi biraz polyanna bakışı gibi geldi. ben daha önceki senelerde hiç bu kadar artış görmedim. oldu da ben mi bilmiyorum? bu tamamen hükümetin vatandaşı soymasıdır. başka bir şey değil. kusura bakmayın ama her gelen zamda eyvallah çeke çeke bu hale geldik.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Korkmayin abilerim yandasin komur parasiyla yedigi makarnanin parasini oduyoruz.... biz aliskiniz elektrik su faturalarindan odemeyeninkini odemeye...

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kışın doğalgaz dağıtımı evlerin doğalgazla ısınmasından dolayı, nasılsa biz bu gazı evlere satıyoruz, ek gelir olarak da otogaz satarız kafasıyla artırıyorlar, dağıtıcılar belirliyor yani fiyatı. Her kış zam gelir ancak 30kuruş zammı ben hiç görmemiştim. Levent kırcanın "ZAMCIK" skecinde dediği gibi, sizin "ZAMINIZA KOYAYIM".

Levent Kırca - Zamına Korum Zamcık - YouTube

Bu resimler de arkadaşıma ait çizimler. (başlığı benim hoşuma gitse de genel olarak hoşa gitmeyeceği için karaladım)

nlpduq.jpg

e8re5g.jpg

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lpg'de ne üretim maliyeti artmıştır ne de vergi oranı yükseltilmiştir. Bahsi geçen fiyat artışı soğuk hava nedeniyle miktarı artan karkı maddelerinden dolayıdır. Bu olayıda siyasete bağlayan arkadaşlar, güneşte meydana gelen patlamalarda Türkiye Cumhuriyeti siyasi yapısıyla alakalı zaten.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Akaryakıt Kıbrıs'ta Gürcistan'da yarı fiyata. Bizdeki milletvekili maaşları nasıl ödenecek. Yoksulun sırtından doyan doyana.