LPG'ye 30 kuruş zam geldi.

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hangi kış 30 kuruş bir anda zam gelmiş ki normal diyorsunuz?

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ortalama 7 litre yakıt tüketen bir araçta km başına 9 kuruş kar oranı kaldı yeni zamla.. Allah vatandaşımıza sabır versin. bari stok fazlası benzini ucuz ucuz dışarıya satmasalar da piyasaya sürseler fiyatı hiç değilse 4 tl yapsalar insanlar biraz rahatlardı.

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar işi bilmiyorlar kardeşim. yakıttaki vergiyi %10-15 oranlarına çekseler ve yakıt ucuzlasa millet helaya arabayla gitmezse ben birşey bilmiyorum. amerikada adamlar boşuna 5000-6000 motorlu arabalara binmiyor. ucuzken daha büyük motor ile bizle yakıta aynı parayı veriyorlar ama daha fazla litre tüketiyorlar devlette daha fazla vergi alıyor.
bizde de ucuz olsa millet daha büyük motorlara daha fazla km yaparak binecek ve daha fazla litre satımından fazladan vergi toplayacaksın.
bu zamlar yüzünden millet 1000 motorlu arabalara kadar düştü. az yaksında at arabasından yavaş gitsin mantığına iyice alıştık artık.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG gariban yakıtı diye fazla ellemiyolardı, şimdi onlarada dokununca bakalım biraz kafalarını kullanmayı deneyeceklermi?
3 TL az olmuş en az 4,50 olsun lpg.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

grattis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayret, hala "... ekonomimiz çok iyi, ülke çağ atlıyor, bu zamlar gerekliydi vsvs" diyen çıkmamış.... G.t kılı olmanın gururla (!) söylendiği bir ülkede, hükümetin vatandaşına g.t muamelesi çekmesi gayet doğal. Seçimler yakın. LPG yi en çok kullanan orta ve dar gelirli kesimler basacaklar mühürü yine bunlara. Benzin 5 olmuş 6 olmuş, lpg 3 olmuş 4 olmuş boşverelim biz. Bu vatandaş ne içiyor bilemiyorum. Ayran desem, o kafa yapmıyor başkada nedir bilemedim...