LPG'de indirim!

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kadıköy göztepe e5 çıkışında bir bp vardı,uzun zamandır 1.seksen9 du.sekiz basmıyor idare edin :D
burası class power mı ne oldu yine aynı milangaz...fakat gelgelelim ürünümüzün bir diğer özelliğine :) son gaz alışımda herzaman gaz bitmiş bile olsa 41-42 lt ye gelmeden atarken 45 litrelik tank nasıl olurda 40sekiz litre alıyor bi açıklarmısınız hemde daha gaz varken ??? havamı bastılar niittiler ??

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
kadıköy göztepe e5 çıkışında bir bp vardı,uzun zamandır 1.seksen9 du.sekiz basmıyor idare edin :D
burası class power mı ne oldu yine aynı milangaz...fakat gelgelelim ürünümüzün bir diğer özelliğine :) son gaz alışımda herzaman gaz bitmiş bile olsa 41-42 lt ye gelmeden atarken 45 litrelik tank nasıl olurda 40sekiz litre alıyor bi açıklarmısınız hemde daha gaz varken ??? havamı bastılar niittiler ??

Bu tank olayını bende yaşadım. Pompacıya sordum yav tank bu kadar sizin gaz niye bu kadar bastı dedim adam bizim pompalar güçlü demez mi...daha da almadım oradan.mümkün değil çünkü o kadar fark olması.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çoğu istasyonda gaz pompa basınçları standartın üzerinde. O nedenle depoyu tam doldurmaya çalışmayın. Çünkü dolum ağzındaki valf yüksek basınçtan dolayı gaz gelişini kesemediğinden daha çabuk bozulur.
Dolum olurken çok fazla takırdama oluyorsa pompa basıncı yüksek demektir, oradan mecbur kalmadıkça alınmaması gerekir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tank üzerinde 45 Litre tanka 50 litre basan pompa aslında LPG tankına değil araç sahibine bastığı ortada :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben lpg alırken kesinlikle pompa basıncına bakıyorum. :) diyeceksiniz ki bir işe yarıyor mu? Bir daha o pompadan yakıt almıyorum ;) 8-10 bar arası olmalı basınç.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben hep ordan alıyorum caner :D
dün fulledim sıkıntı yok gazda. daha önce opettende fullediğimde aynı lt almıştı ve aynı km yapmıştı.
gazı temiz oranın :) sahibi laz açılışa bir araba getirdiler benim arabanın 4 katı tam sıkıntılar :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Duyduğum kadarıyla ben sürekli eskişehir e çalışırken adapazarı yolu üzerinde bir uspet vardı,kaçak mazottan kapanmıştı istasyon ,sahipleri ayniymis,bende de bi sıkıntı yoktu taaki,45 lik tank içinde gaz varken 48 litre alana kadar,ama yine deneyecem 2.olacak mi...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya tank icine fazla gaz alabiliyor cunku basan makinalar standart degiller , ucuz lpg olunca zaten genelde 5 dakika falan pompa basinda bekliyorum ki basabildigi kadar bassin :)