LPG yakıt oranı

geographer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
my_fat arkadaşım lpg yi aldığınız istasyon bile farkettiriyor. aygazın 2-3 aydır katkı olayından dolayı lpg de fazla yaktırdığını, lpg filtresini tıkadığını gerek bu forumdan gerek başka forumlardan gerek se yakın çevremde lpg li araç kullananlardan okuyor ve duyuyorum. ben shell gas ve pogaz alıyorum. gazı değiştir ve bir dene bence.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Abi bu Aygaz biton reklamı boşunamı yaptı yaaa katkılı, motoru temizler, daha az yakar felan diye :)

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya şu filtreleri normal ustalar sokup bakamaz mı ılla 120 km uzaktakı servısemı gıdecem ben ya

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
my_fat arkadaşım lpg yi aldığınız istasyon bile farkettiriyor. aygazın 2-3 aydır katkı olayından dolayı lpg de fazla yaktırdığını, lpg filtresini tıkadığını gerek bu forumdan gerek başka forumlardan gerek se yakın çevremde lpg li araç kullananlardan okuyor ve duyuyorum. ben shell gas ve pogaz alıyorum. gazı değiştir ve bir dene bence.

ipragazdan aldım son aldıgımda ama ıcınde bı mıktar aygaz vardı... fıltre tıkalıyısa baska gaz kullansam bıle duzelır mı....?
illa filtreyı sokup baktırmam mı lazım...

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bence de lpg yi takan yerde bi ayara baktır.o kadar yakması anormal bi durum.

my_fat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarına baktırdım ama fıltresıne baktıramadım ama baktıracam

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir çok sitelerde aygaz ın içindeki mühteviyattan dolayı katkı maddeleri yani filtreleri yağladığı ve bununda çok lpg yakamasına aracın sebep olduğu yazılıp çiziliyor. bir filtrenize baktırın olmadı değiştirin filtrenizi.