LPG Yağlama Sistemi Kapağında Bulunan Delik Nedir ?

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
20210501_17255485207312e9198797.jpg
Arkadaşlar bugün arabamı temizlerken LPG yağı olduğu kapakta o harfinin tam ortasında bir delik vardı bu orjinalde mi var yoksa sonradan mi oldu. Eğer bir sorun ise silikon ile kapatayım onu... Umarım çok önemli birşey değildir

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Forumdanda bir kaç sorun yaşadı iptal önermiştim sıkıntı çıkma di sonrasın da

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Pek anlamadim ama yarın olursa silikon tabancası ile o deliği kapatayım bakalım ne olacak.. Ama berkayda Aynısı varmış demekki sistemi böyle zararlı olsa yine yapsınlar onu da anlamadım..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen hava girişi için yapılmış bir düzenek bence müdahale etmeyiniz. Kaan hocam yağlama sistemini komple iptal edebilirsiniz demiş, kapaktan bahsetmiyor...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Pek anlamadim ama yarın olursa silikon tabancası ile o deliği kapatayım bakalım ne olacak.. Ama berkayda Aynısı varmış demekki sistemi böyle zararlı olsa yine yapsınlar onu da anlamadım..
Deliği değil direk yağlama sisteminin iptalinden bahsedilmiş, geçen hafta aracımın yağlama sisteminin hortumu yerinden çıktığı için motor hava alıyordu ve dengesiz çalışıyordu bu yüzden direk hortumu körlettim artısı yani aktif olarak kullanmıyorum bu sistemi :) Artısını da eksisini de görmedim aracı alırken hediye olarak takılan bir sistemdi..

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Muhtemelen hava girişi için yapılmış bir düzenek bence müdahale etmeyiniz. Kaan hocam yağlama sistemini komple iptal edebilirsiniz demiş, kapaktan bahsetmiyor...
Aynen sistemi komple iptal edin söktürüp yerlerini körletin

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Deliği değil direk yağlama sisteminin iptalinden bahsedilmiş, geçen hafta aracımın yağlama sisteminin hortumu yerinden çıktığı için motor hava alıyordu ve dengesiz çalışıyordu bu yüzden direk hortumu körlettim artısı yani aktif olarak kullanmıyorum bu sistemi :) Artısını da eksisini de görmedim aracı alırken hediye olarak takılan bir sistemdi..
Bir fark etmediyse böyle olsun sorun olmaz o zaman

• Beğen
Tepkiler: 06Berkay

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Bir fark etmediyse böyle olsun sorun olmaz o zaman
Zararı var o sistemin araca manifold kirlenir map sensoru kirlenir sürekli subap üstleri yağ doluyor isterseniz manifoldu söküp bakabilirsiniz bujilerin daha çabuk gider yağ geldiği için

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Zararı var o sistemin araca manifold kirlenir map sensoru kirlenir sürekli subap üstleri yağ doluyor isterseniz manifoldu söküp bakabilirsiniz bujilerin daha çabuk gider yağ geldiği için
Yağı iptal etsek daha kötü ve zararı olmaz mi sipoplara.. Herkes yağlı sistem daha iyi diyordu. Sen iptal et diyorsun yağı.. Pek anlamadim

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yağı iptal etsek daha kötü ve zararı olmaz mi sipoplara.. Herkes yağlı sistem daha iyi diyordu. Sen iptal et diyorsun yağı.. Pek anlamadim
Hiç te iyi bir şey değil satış politikası onların isterseniz manifoldu söktürüp kendiniz bakin içerisine ve subaplara görürsünüz durumu yağın yanma oranı yüksektir ve manifoldu her yerini deliyorlar aracın fazla dan hava alabiliyor