LPG Prins

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda Prins Marka kit var fakat 1 2 gündür normal giderken benzine geciyor içinde gazda var arabayıda sıkıştırmıyorum yinede geciyor ben gaza alıyorum yine geciyor sonra düzeliyor arada yine oluyor bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi ?

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Map sensörü denilen bişi var ondan yapıyo genellikle bu tip arızaları.. Servise git istersen hatayı sildiklerinde falan geçiyo...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
lpg deposundaki şamandıradan kaynaklı gibi görünüyor...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basınç sensörü denen bi dalga var. problem orda

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada şamandıra gazı kesiyor gibi geldi ama bilmiyorum gazı bitirip tankı actırmak lazım.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır şamandırayı değiştirmene gerek yok. Sorun yazılımda. Gazın basnıcı yeterli değrrde ayarlanmadığondan dolayı gaz bitti sanıp benizne geçiyor. LPG uygulttığınız yer bu bansınç değerini yeniden ayarladğında sorun tamamıyle kesiliyor. Bu kadar net yazıoyurm bizzet bunu bende yaşadım. Aynen keslidi.

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayır şamandırayı değiştirmene gerek yok. Sorun yazılımda. Gazın basnıcı yeterli değrrde ayarlanmadığondan dolayı gaz bitti sanıp benizne geçiyor. LPG uygulttığınız yer bu bansınç değerini yeniden ayarladğında sorun tamamıyle kesiliyor. Bu kadar net yazıoyurm bizzet bunu bende yaşadım. Aynen keslidi.

bütün degerleri kayreside yapıldı bende şimdi arabayı istanbula getirdigim için burdada pek bildigim biyer olmadıgı için ne yapcagımı düşünüyorum..

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arabayı götürdüm dedigin gibi 1.90 basınc cok yüksek dedi 1.60 a cekti problem halloldu saygılar..