lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende BRC var, 10 ay oldu taktıralı, taksiti yeni bitti. 13000 km yapmışım çok memnunum. 45-50 TL gaz ile 380 - 400 km yapıyorum. Performans düşmenin aksine daha da yükseldi. Özendirici olmasın diye yazmıyorum ama otobanda benzinde görmediğim süratleri görüyorum. Negatif etki olarak, bir kere ateşleme bobini değiştirdik, onda da yetkili servis LPG ile bir alakasının olmadığını söyledi.

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende atiker kullanıyorum ve çok memnunum , ayrıca fiyat olarak çok uygun ...şu ana kadarda hiç bir sorun çıkarmadı.

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu zamana kadar lpg ye karşı hep önyargılıydım. Bugun yine aynıyım. Şuana kadar 4 aracım oldu. Hiç birine taktırmayı düşünmedim. Fabrika çıkışı lpg ye lafım yok ama sonradan dönüştürelene karşıyım.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B aracımda 36.000km oldu LPG ile... Sadece bi tekleme sorunu olmuştu. Onu da hallettik... Hesaplayınca bana çok büyük faydası oldu...

Eski aracımızla beraber yaklaşık 15 yıldır (belki daha fazla) LPG kullanıyoruz. Oldukça memnunum....

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg mi uzak dursun ne zaman servise gitsem mutlaka lpg den dolayı bobin yakan araba görüyorum uzun vadede zaten araca zararını kımse inkar edemıyor ve her hafta mutlaka gastelerın birinde patlayan lpg haberi bence ne ekonomık nede konforlu

ilkerhosgor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ESNAF KILIKLI işten anlamayan, ve anlamadığı halde de en iyi ustadan daha da ustaymış gibi duran davranan geri zekalı tipler seni soğutmasın, güneş balıkla sıvanmaz ...

biraz daha araştırıp ve doğru düzgün iş yapan birini bulunursunuz..

LPG taktırmadan önce benzindeki sistemin tıkır tıkır çalışıyor olması lazım
özellikle de elektrik düzeneğinin

Selamlar

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu zamana kadar lpg ye karşı hep önyargılıydım. Bugun yine aynıyım. Şuana kadar 4 aracım oldu. Hiç birine taktırmayı düşünmedim. Fabrika çıkışı lpg ye lafım yok ama sonradan dönüştürelene karşıyım.
amaç yazmak ise yazın ama doğru yazın lütfen. çünkü fabrika çıkışlı lpg li araç yok. araç peryodik olarak üretiliyor, bayisine geliyor ve bayi hangi ilde ise orada kendisi montaj yaptırıyor. yani hiçbiri fabrika çıkışlı değil. illaki hepsi sonradan montaj yapılıyor. fabrika çıkışlı diye aracı alırsanız lpg dönüşümünü 2000-3000 tl arasında yaptırıyorsunuz. ama siz aracı alıp kendiniz yaptırırsanız ki aynı sistemi 1300 - 1500 tl ye yaptırıyorsunuz.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg mi uzak dursun ne zaman servise gitsem mutlaka lpg den dolayı bobin yakan araba görüyorum uzun vadede zaten araca zararını kımse inkar edemıyor ve her hafta mutlaka gastelerın birinde patlayan lpg haberi bence ne ekonomık nede konforlu

bence uzun vadede de arabaya hiç bir zararı yok. ben kendi arabama şubat ayınada atiker taktırdım çok memnunum. Ayrıca babamda ticari toros var ilk nesil karbüratörlü lpg takılı 300.000 km falan oldu hiç sorun yaşamadık ve toros gibi bir arabaya bile hala motor yapılmadı. fakat bu aralar lpg beyni ayar tutmamaya başladı. düşünsenize 300.000 km de yaptığımız karı. kısaca 300.000 * 5 kr = 15.000 TL arabayı satsanız 7.000 tl zor yapar. arabanın her tarafına zar verse ne olur.

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amaç yazmak ise yazın ama doğru yazın lütfen. çünkü fabrika çıkışlı lpg li araç yok. araç peryodik olarak üretiliyor, bayisine geliyor ve bayi hangi ilde ise orada kendisi montaj yaptırıyor. yani hiçbiri fabrika çıkışlı değil. illaki hepsi sonradan montaj yapılıyor. fabrika çıkışlı diye aracı alırsanız lpg dönüşümünü 2000-3000 tl arasında yaptırıyorsunuz. ama siz aracı alıp kendiniz yaptırırsanız ki aynı sistemi 1300 - 1500 tl ye yaptırıyorsunuz.

Kusura bakma arkadaşım, bundan sonra kendime daha çok dikkat ederim.
Ama hala ben fabrika çıkışı lpg li araç var diyorum. Hyundai (Accent-Era), Fıat (albea), Chevrolet (avea-lacetti), dahiatsu (terios), Proton gibi markalar çıkartıyor.

Yetmediyse linkten devam et.!

http://www.kalitelihayat.com/otomotiv/lpg-artik-fabrika-cikisi.html

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kusura bakma arkadaşım, bundan sonra kendime daha çok dikkat ederim.
Ama hala ben fabrika çıkışı lpg li araç var diyorum. Hyundai (Accent-Era), Fıat (albea), Chevrolet (avea-lacetti), dahiatsu (terios), Proton gibi markalar çıkartıyor.

Yetmediyse linkten devam et.!

http://www.kalitelihayat.com/otomotiv/lpg-artik-fabrika-cikisi.html
işte sıkıntı siz aracınız bayiden alırken o şekilde yönlerdirme. ben kendim LPG işiyle uğraşıyor ve sıfır hyundai chevrolet anlaşmamış mevcut. ayrıca 2a mühendislik BRC anlaşmalı bu markalar. siz aracınızı alırken fabrika çıkışlı olarak biliyorsunuz ama aslında değil. artı olarak birde aldığınız bayiye kar payı ödüyorsunuz