lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet şehir içi. arkadaşta vectra var onunki 150 yakıyo. kıskanıyo oda :) lpg ciye gittik beraber aynı marke brc tüp var niye benimki çok yakıyo dedi. o da arabadab arabaya değişir yakış dedi. neyseki az yakan benim araba işte :)

ama orası ankara sivasta da öyle evin önünden bi kaldırıyon arabayı gidecegin yere kadar hiç durmadan gidiyosun dümdüz yollar dümdüz şehir trafik yok bişey yok...gel bakım bi istanbula ne kadar yakıyosun dur kalk dur kalk anası aglıyo arabanın.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi de arkadaş ankaralı ankarada kullandıgı araba için yazmış sivas nerden cıktı şimdi onu anlamadım...

bu arada pazar günü samsuna gittim geldim 2000 model reno laguna 2000 motor ordan doldurdum geldim evin önünde bi daha doldurdum hesplamya göre 90 kuruş yaktı;);)

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sivasta benim arabanın aynısından teyzemin oglu kullanıyodu onla karşılaştırıyoduk ordan geldi...hani ankaradada trafik falan yokya o bakımdan

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok tabi ne var sen gel istanbulda saat 5 ten sonra maslak köprü arası trafige gir bakım 30 km yolu 2 saatte gittigin oldumu hiç ankarada

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oldu... cuma günü akşam ulustan cık esat tarafından çankayaya çık bakalım...
10 km yolu 1.30 saatte gidiyorum...

galfordb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 1996 model opel vectra A gls var üzerinde brc kit bulunuyor.Tabii lpg işide biraz ustanın marifetine bağlı şehir içinde 133 kuruş para yakıyo ayrıca performansındanda çok memnunum 5 vites 220 rahat görüyor araç 2 vites dede 110 rahat yapıyor ayrıca kuru yakıt olayına gelince lpg sekterüde kendini bayağı geliştirdi araç ilk çalışmada benzin ile çalışıyor 3000 deviri geçtikten sonra otomatik kendisi lpg ye alıyor ayrıca aracının bakımlarını zamanında yaptıran lar için lpg hiç dert olmuyor.aracım şu anda 190000 km de ve hiç bir teklemesini görmedim.ne yapalım vatandaşı lpg mahkum edenler utansın amerikada yaşasaydık bizde 5000 cc arabaya binerdik litre değil benzini galonla alırdık 1 galona 1,90 dolar öderdik herkes bir nevi mecburen takıyor aslında lpg yi km de 133 kuruş yakmak varken neden 350 kuruş yakayım ki.....