lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Sordum onu ama olmuyomuş;yani adam havasını alsak kapatırken yine hava alcak öyle saçmalık mı olur falan dedi;bilmiyorum ...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur mu abi atmış bence senin ustan...Öyle olsaydı benim depo son zamanlarda 30 ytl ye dolarken şimdi 42 ytl ye doluyor

ayderbaha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu ile yazılanların hepsinde bir gerçeklik payı var elbette araca zarar veriyordur. sorunsuz çalıştığını söyleyen arkadaşlar da ustanın marifetine ve kullandığı lpg markası sayesinde memnunlardır.benim arabamda lpg yok bazen gözüm kararıyor taktırayım diyorum ama sonradan vazgeçiyorum arabaya acıdığımdan. ben arabamı uzun süre kullanmak istiyorum. taktırmaya düşünmemin tek sebebi hız 180-200 km arasında gitmek istiyorum ama maalesef yakıtın benzin olduğu aklıma geliyor bu yüzden sadece istemekle kalıyorum. arada kaçamaklarım olmuyor değil elbbette oluyor ama kısa süreli. renault un sollamasıjna hiç dayanamıyorum. ve köklüyorum gazı :) bir renault ta hiç mi estetik ve konfor olmaz arkadaşlar.
saygılarımla...
Lpg de Lavato yu öneriyorlar İtayan olanı..

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
faithless1905' Alıntı:
Olur mu abi atmış bence senin ustan...Öyle olsaydı benim depo son zamanlarda 30 ytl ye dolarken şimdi 42 ytl ye doluyor
Ne bileyim Emre öyle dedi adam işte ben de anlamadımki ...

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biologist84' Alıntı:
yok abicim ben zaten terformans filan aramıyorum ama 1.2 motora lpg kaldırmaz yine çok yakar diyorlar..ben bunun cevabını arıyorum..dedikleri doğrumu
1.2 den zaten bişey beklenmez ha benzin ha gaz en iyisi lpg taktir tasarruf edersin.

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayderbaha' Alıntı:
Konu ile yazılanların hepsinde bir gerçeklik payı var elbette araca zarar veriyordur. sorunsuz çalıştığını söyleyen arkadaşlar da ustanın marifetine ve kullandığı lpg markası sayesinde memnunlardır.benim arabamda lpg yok bazen gözüm kararıyor taktırayım diyorum ama sonradan vazgeçiyorum arabaya acıdığımdan. ben arabamı uzun süre kullanmak istiyorum. taktırmaya düşünmemin tek sebebi hız 180-200 km arasında gitmek istiyorum ama maalesef yakıtın benzin olduğu aklıma geliyor bu yüzden sadece istemekle kalıyorum. arada kaçamaklarım olmuyor değil elbbette oluyor ama kısa süreli. renault un sollamasıjna hiç dayanamıyorum. ve köklüyorum gazı :) bir renault ta hiç mi estetik ve konfor olmaz arkadaşlar.
saygılarımla...
Lpg de Lavato yu öneriyorlar İtayan olanı..

üstad bence lpg kullanan hiç bir arkadaş lpg zararlıdır demiyordur....zararlı olsa göz nuruma herşeyime bunu takdırmazdım.Kaldı ki benim gibi düşünenler çoktur.Sıralı sistem lpg lerin motora zararı yoktur.Forumda (LPG HAKKINDA KAFANIZA TAKILAN SORULARIN CEVABI )aratırsan neden bu kadar iddealı konuştuğumu anlarsın...O yüzden derim ki üstadım korkma ve sistemini taktır...Saygılarımla...