lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla astram 1.4 .. gezmeyi seviyorumm... çekişte hiç problem yok ve uzun yolda ( gecen haftaki yolculuğum) 208 km bir yola çıkmadan depoyu fulledim.. 208 km snra aynı istasyon aynı pompa tkrar fulledim ve 22 ytl doldu :D yani yakıt masrafı çok az.. şahsen gayet memnunum.. tabi bu 2.0 arabalarda nasıl olur bilemem :D

erkanmutlu0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
Evet Ilk Depo Bitti.43 Ytl(23,79 Lt Lpg) Ile 336 Km (40km Birinci Led Söndü-85km Ikinci Led Söndü-140km üçüncü Led Söndü-227km'de Dördüncü Led Yanip Sönmeye Başladi Ve 336 Km'de Sinyal Sesi Vererek Benzine Geçti) Yaptim.

Yalniz Benim Depoyu Fulletmeden önce Lpg Dönüşümü Yapan Servis Benden 20ytl Alip Gaz Koymuşlar (kaç Litre Koyduklarini Söylemediler) Ve Tahmini Olarak 30km Test Sürüşü Yapmişlar. Ben Arabayi Servisten Alinca Lpg'nin Son Led Göstergesi Yanip Sönüyordu.

2.deponun Verilerini De Sizinle Paylaşmaya Devam Edecem.herkese Iyi çalişmalar

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım 40 milyarlık arabayabende binsem LPG taktırırmıyım yani o kadar pahalı arabaya binen 'in LPG ile işiolmaz

arabayı baban sana hedıye alırsa bıde ogrencıysen benzın alırken sıkıntı oluyo
bu hafta bende araca lpg taktırıcam altından kalkamıyorum bır ogrencı olarak

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım 40 milyarlık arabayabende binsem LPG taktırırmıyım yani o kadar pahalı arabaya binen 'in LPG ile işiolmaz

Arabanın fiyatıyla ne ilgisi var ki ? Pahalı arabaya biniyoruz diye yakıttanda kazık mı yiyelim göz göre göre. Benzin fiyatları bu kadar uçuk olmasa kimse LPG taktırmaz zaten.. Eski aracıma LPG taktırdığım yerde Porsche Cayenne' e taktırıyordu adam. Hadi o olsa neyse, bunada mı taktırılır denir, ki dedik o zaman, ama adamın kendince haklılığıda var. 1.5 YTL yakıyor demişti km'de...

nazilliefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c kasa vectra saten performansı dusuk bıde ona lpg takdırdın mı dahada dusuoo...aynı arabadan 2 tane var bırı arkadasımın....kalkışda duz yolda lpg sız olan fark atıo...bencee lpg sanıldıgı kadar cekısı dusurmuo dıolar ama cok etkılıor ben bızaat gordumm...

canaj

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende lpg den memnunum doldur depoyu 85YTL ye 1.5 aydan fazla unut benzincinin yolunu benzinde gına gelmişti çekiş düşüyor falan hikaye inanın sadece hassas bir makinenin ölçeceği kadar anca düşüyordur yoksa sürücünün farkedeceği kadar değil tabi sıralı ve düzgün bir montajla.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et