lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

astra0399

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim bi polis arkadaşım ankara sanayisinin eski ustalarından.benim arabaya voltran marka sıralı lpg montajı yaptı.herşey dahil 900 YTL.yaklaşık 4 aydır kullanıyorum ve keşke daha önceden taktırsaymışım diye pişman oluyorum.zorlanmadan 200 km hız yaptım.şehir içinde 1 litre ile 13 km gidiyorum!yok böyle bi tasarruf.düşünsenize,bir kilometrede 14 YKR,şehir dışında 12 YKR!

loopus058

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende normal lpg var diğer aracımda lpgli idi ikisinde de bi sorun yaşamadım hatta kışın herkesin lpg ye önyargsı olmasına rağmen sivasta -40 derecede lpgyi sorunsuz kullandım senelerce..
aynen öyle...ben LPG taktırırken herkes yadırgamıştı şimdi sıfır Astraya, Mondeo'ya taktıran arkadaşlarım var. Sivas gibi soğuk bir yerde ise sorunsuz.

kursadaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar benim arabam astra g, dün brc sequent 24 taktırdım performans super zaten ustama sorduğumda %0.895 beygir kaybı olur ve sen hissetmezsin demişti aynen öyle oldu, ne kadar yaktığını daha anlayamadım.netleşşince söyleyeceğim.

Tek olumsuz tarafı motor çalışırken kaputu açtığım da motor daha bi sesli çalışıyo sanki dizel gibi ancak aracın içerisi aynı.

Ustam o sese ^Tasarrufun Sesi^ dedi
Bu arada 1600/10 montaj 170 ruhsat maliyeti (nisan 2008)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
ben sonuna kadar memnunum süper bişey bu lpg olayı...

m3karaca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.mahmutkaraca.com
henüz sorun yok

aracım otomatik vites 39ykr yakıyordu, lpg ile şimdilik 25ykr yaklasık 11428km sonra kendini amorti edecek :eek: bakalım o günleri görecekmiyiz. bu arada benzinle lpg arasında performans farkı yok

gokhanese

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
40 bin ytl araba al,gaz taktır sonra da yanındaki hatunla alışveriş merkezine git içeri sokmasınlar nasıl ama :):) karizma inanın yerde....

gokhanese

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabii gaz kötü demiyorum yanlış anlaşılmasın...mesela benim düşüncem seat leon alıp 25-26 ya lpg taktırmak..