lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu led konusuna özellikle simit depolarda pek itibar etmemek gerek. Çok verimli çalıştıkları söylenemez benim gördüğüm kadarı ile.
Ben montajı yaptırırken sürücü dahil kimsenin göremeyeceği bir yere koydurdum düğmeyi :D

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
eurolpg katkılı kokusuz dokme olmayan kalıtelı gazın oktanı 93 dur
benzınde malum 95 ve 98 oktandır
yanma olarak bır sorun teskıl etmemekte
ben 210km surate cok cıktım cıkıyorumda
yakıtın harıcınde bır performans eksıklıgı gormedım m
muhım olan araca uygun enjektor ecu kalıtelı lpg

ibrahim_delibas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende normal lpg var diğer aracımda lpgli idi ikisinde de bi sorun yaşamadım hatta kışın herkesin lpg ye önyargsı olmasına rağmen sivasta -40 derecede lpgyi sorunsuz kullandım senelerce..

balcovali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kullanıyorum sıralı sistem (zavolli) 1500 e patlamıştı bana 2.0 aracım 2.vitesde 110 görüyorum benzindede yine aynen 110 oluyor çok memnunum 100 puanda bnden gelsin :D

ozcanekici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iyi günler

2001 vectra cdx otomatik 145000 de araç sahibiyim. 1 ay önce BRC sıralı sistem taktırdım. Şu an en son lpg bitip kendiliğinden benzine geçtiğinde 20ytl lik lpg aldım.(1,64ytl litresi) 75km sonra bitti. Yani 266kuruş yaktı. Sizce bu çok değil mi? Ancak bu sorun lpg den kaynaklanmıyor. Benzinde iken de çok yakıyor. Ancak arabamın standart bakımını 300km önce yaptırdım. Bana bir çare :)
Bende de 1998 Astra F 1.6 16 otomatik var. Bende 1 ay önce BRC sıralı takdırdım ve 1 aydır sanayide yatıp kalkıyorum...Sorunumu uzun uzun anlatmayayım ama sanırım değişmeyen parça kalmadı ve son noktaya gelindi. Muhtemelen bu hafta söktüreceğim...O kadar parça değişince arabamda benzinde sıfır ayarına geldi zaten. Bir dahada LPG düşünmüyorum. Yakıt konusunda da otomatiklerin kaderi bende 230 civarı yaktım 1 ay süresince benzindede 350-400 aralığındaydı. Sağlımı bozmaktansa 450 yakmasına razıyım diyebilirim. Yorumu sizlere bırakıyorum..

fevzicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende acayip terddütlüyüm 1.8 vectra cd var bende de ya satacam yada taktıracam bende senede 10000 km yol yapıyorum

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2001 Astra G kullanıyorum emmegas LPG var ve bu sıralı sistem çoookkk iyi herkese ama herkese tavsiye ederim...