LPG li aracınız ne kadar yakıyor??

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: tamamen benzin

farketmiyor. neredeyse mazot ile benzin aynı para oldu. bu dizel kullanıcıları için çok tehlikeli. ülkeye kaçak mazot girişi kesinlikle artacaktır. vergiye bindirmek yerine vergiyi düşürüp, mükellefleri kayıt altına almıyorlar. uğraşmaya değmez bindir gitsin modeli. adam şirketi yada bankayı satıyor, milyonlarca dolar kar ediyor ama 1 lira vergi vermiyor. ısrarla düzeni değiştirmiyorlar.

sedatumut

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 99 model astra g var.sıralı brc saquent fast modelini taktırdım.bir depo gazla 400 km civarı şehiriçi yol yapıyorum.ortalama yakıtta 140-150 ytl civarında değişiyor.

kaabir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sıralı yok tek nokta sehir içi 150ykr sehir dısı 135ykr yakıyor ve bence cok iyi...

wunderland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!
arkadaslar ben musterılerıme soruyorum hepsıde nerden taktırdım su lpg yı dıyor ama su sıralı cıktı cıkalı memnunıyet arttı gıbıme gelıyor. sız lpgli OPEL kullanan arkadaslar sız yuz kaç puan verırdınız lpg ye?? astramm'dan alıntıdır. 2006 yılındaki yazısı.... 2008 yılındaki yazındada lpg li araç iş değil diyorsun ustam...
Bu forumun söz sahibi ustasısın lütfen fikirlerini destekler cevaplar yazarsan ii olur. Bazende sorularımıza alaycı cevaplar veriyorsun bilemiyebiliriz...SAYGILAR..

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg 'li OPEL memnunıyet derecesi!!
arkadaslar ben musterılerıme soruyorum hepsıde nerden taktırdım su lpg yı dıyor ama su sıralı cıktı cıkalı memnunıyet arttı gıbıme gelıyor. sız lpgli OPEL kullanan arkadaslar sız yuz kaç puan verırdınız lpg ye?? astramm'dan alıntıdır. 2006 yılındaki yazısı.... 2008 yılındaki yazındada lpg li araç iş değil diyorsun ustam...
Bu forumun söz sahibi ustasısın lütfen fikirlerini destekler cevaplar yazarsan ii olur. Bazende sorularımıza alaycı cevaplar veriyorsun bilemiyebiliriz...SAYGILAR..

bak wunderland;

astrammm ne demiş
ama su sıralı cıktı cıkalı memnunıyet arttı gıbıme gelıyor

yoruma hiiç gerek yok;)

34serkan61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben lpg brc yeni taktırdım.63tl ye bi depo full doldurdum 250 km gitti sonra bitti.sizce neden bu kadar çok yakıyo

rockistan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya bu 2000 motorlu araçlar nasıl oluyorda bizden az yakıyolar benim araç 1,4 corsa aracı amcamdan aldım ondayken 0,170 krş yakıyodu şimdi bende 0,20 krş yakıyo bu artışı bnm evimin işime yakın olmasından kaynaklandıgını düşünüyorum bu 2000 cc motorlar nasıl oluyo 0,170 fln yakıyo uzun yoldada normal şartlarda 90 , 110 gidersen 0,110 krş a kdr düşmüştü geçende maşükiyeye gittik o zmn da 0,185 krş aktı ama hiç gaz kesmeeden 180 km hızla gittik kartepeye tırmandık ki bayagı dik rampaları vardı