LPG Kullanan Opelciler için buji önerisi. Buyrun..

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugun periyodik bakım sırasında yeni bujileri taktık.. Bundan once Bosch Super plus bujiler vardı.
şimdi ise orjinal GM tek tırnak buji taktık. Ve aralıkalrı 70 mikron yaptık.. Performans çok iyi oldu. Araç serileşti.. Kesinlikle tavsiye ederim.

LPGli aracınıza buji taktıracaksanız eger dedigim gibi. orjinal GM tek tırnak aliyorsunuz. Ve aralıkları 70 mikron yapıyorsunuz. Aralık çok onemli..

Zaten EPCden baktım sonra. Bu buji LPGli araçlar yani çift yakıt kullanan araçlar içinmiş.

parça numarası: 93176801
kat numarası:1214031

Son düzenleme:

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim. LPG kullananlar için önemli bir konu buji.. Tabi daha 3 saat once taktırdım. 20 km yol yaptim çok iyidi. bu hafta uzun yolda deneyecem. Dahada detaylı bildiririm. Bunlar ilk izlenimlerim sonuçta..

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
normalde kaç mikron oluyordu ki ? zararı falan olmasın?

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.1 civari oluyor sanirim normali. hayir zarari olmaz. lpg için bu aralık daha uygun sadece. ben benzinde de kullandım çok iyidi..

Ayrica EPC den parça numarasına göre baktım. Bu aldıgım buji çift yakıtlı opeller içinmiş. Yani lpgli opeller için..

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah iyi olur sizi takip ediyoruz sonuca göre bende taktıracağım.

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.. bu hafta istanbula gidip gelecem. uzun yol sayilir. hemde şehir içi..
iice test etmiş olurum. bakalım sonucu yazacam gene buraya

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
valla iyice meraklandım,performans artmışsa yakıtada muhakkak etkisi olacaktır merakla bekliyorum selamlar,iyi yolculuklar

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bende onu merak ediyorum. yeni gaz aldım depoyu fulledim. bakalım kaç km gidecem..
Ama açikçası benim biraz performansa ihtiyacım vardı. araç hantallaşmişti. iyi geldi yani.

sonuçları yaplaşicam..

ihsangtr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yeni gm tek tırnak buji taktırdım fakat aralıkla oynamadık .bir de ne kadara mal oldu senin bujiler?