LPG İLE KAÇ KURUŞ YAKIYORUZ

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: LPG İLE KAÇ KURUŞ YAKIYORUZ

desmicare link' Alıntı:
Hocam affınıza sığınarak sormak istiyorum acaba şehiriçi 140-160 km hızı hangi yolda yapıyorsunuz? yada ben yanlış mı anladım yazdığınız cümleyi. şimdiden özür dilerim. ևünkü 140-160 km gidilen yol şehiriçi sayılmaz bence 30-40 km hızlarda 30 kuruş normal fakat bu hızlarda aracınız çok yakıyor.

Ankara içi ֜mitköy köprüsünden itibaren Etimesgut içine kadar. Yarın video çeker atarım size.  Cümleyi doğru anladınız. Doğru bir şey demiyorum fakat durum bu.

140-160 :)

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

100 km şehir içinde 10 lt LPG tüketiyorum,yalnız 15000 km bakımından önce bu rakam 9-9.5 lt idi,bakımda sonra 10 lt oldu.uzun yol erzurum sivas arası 450 km yolu 90 km sabit hızla 6.5 lt LPG tüketimi ile tamamladım.

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Ankara içi ֜mitköy köprüsünden itibaren Etimesgut içine kadar. Yarın video çeker atarım size.  Cümleyi doğru anladınız. Doğru bir şey demiyorum fakat durum bu.

140-160 :)
hocam video atmaniza gerek yok. Verdiginiz cevap yeterince tatmin etti beni..  tesekkurler...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

desmicare link' Alıntı:
hocam video atmaniza gerek yok. Verdiginiz cevap yeterince tatmin etti beni..  tesekkurler...

Rica ederim hocam. Tekrarlayayım; elbette yaptığım doğru bir davranış değil ve hiç bir mazereti kabul edilemez. şehir içinde bu hız ölümcül olabiliyor.

Teşekkürler.

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

başlığı hareketlendirelim lütfen :)

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ortalama 34Lt gaz ile yine ortalama olarak 350 km gidiyorum. Günlük olarak kullandığım için trafik durumu da çok etkiliyor.bazen 325 km yaparken bazen 395km görüyorum. Ama genelde 370km civarı yol yapıyorum ortalama 350 diyorum o yüzden. Yol bilgisayarım  7,9-8,0 güsteriyor ortalama - 1.4T otomatik

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

35Lt gaz ile ortalama olarak uzun yol 350 km gidiyorum. şehirçi ortalama 250 km yol yapıyor.. Yol bilgisayarım  9,50-11 güsteriyor ortalama - 1.6T otomatik

Bonexxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

desmicare link' Alıntı:
35Lt gaz ile ortalama olarak uzun yol 350 km gidiyorum. şehirçi ortalama 250 km yol yapıyor.. Yol bilgisayarım  9,50-11 güsteriyor ortalama - 1.6T otomatik

1.4T ile 1.6T arasında biraz fark varmış. Bazen 1.6T alsaymışım diyordum ama yılda minimum 20bin km yaptığımdan ve şehiriçi kullanım daha fazla olduğu için bana fazla gelirmiş.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Bir yakit istasyondan istasyona markadan markaya bu kadar mi fark eder. Ayni markanin farkli istasyonlarinda bile fark var. X markasindan aldigim ile 35 km fazla gittim son depoda. Birde biryerden aliyorum araba benzinden iyi gidiyor baska biryerden aliyorum rolantide bozukluk titreme vs yapiyor. Artik buldum alacagim firmayi, canavar gibi gidiyor ordan alinca. 72 TL'ye fulluyorum 310-320 km arasi gidiyor. Kac kurus yapiorsa iste pek anlamam.