lpg buharlaştırıcı

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b aracımın brc sıralı sistem my07 kodlu lpg nin p1 basınç sensörünü garantiden değiştirttim 2 el takmışlar buğün şiayetlerim vardı benzine geçmeme çok yakma gibi bu sensörü yenilemelerini istedim oradaki işgüzar yetkili servis ustası, bu arada eski p1i çıkardı hortumu sökemedi üstüne baya sert darbeler yaptı zorla çıktı hortum yeni sensör sorunu çözmeyince buharlaştırıcı regülatör arızalı dendi eskiyi geri takmak istedi bildiğim kadarı ile hassas bi sensör itiraz ettim biraz atıştık geri taktılar bu hasarlı olduğunu düşündüğüm sensörü neticesinde araç lpg ye geçince stop eder duruma geldi ve arıza yakmaya başladı brc ye şikayette bulundum bakalım cevap bekliyorum şimdi bu regülatör 400 tl imiş bunun tamiri vs varmı bunun kabloları vs kopuk olma ihtimali falan var mı bilgisi olan ustalardan yardım bekliyorum

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keske gerı taktırmasaydın bozdu parcayı gerı taktı sonra sok bence gonder brc ye o parcayı bı acıklayıcı mektupta yaz belırt durumuda

swordfish0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garanti devam ediyorsa bölge bayisine başvurun.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi yetkili servis ustası bi arkadaşımın aracındaki ayni özelliklerdeki reğülatörü benim araca bağladı sorun aynen devam ediyo neticesinde usta arkadaşın söylediği sorun p1 basınçta olduğu yönde bakalım brc garantiden değiştiği ve yerine bozuk ve 2.el bi sensör taktığı hakkında 2 adet şikayet mailime ne cavap verecek..

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelişme var mı Muammer abi_? çözüldü mü sorunnun_?

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rıfat kardeş brc yetkilisi beni kartal servise yönlendirdi bu arızalı p1 değişiminden sonra oluşan bi sorun, araç şuan lpg ye hiç geçmiyo yani daha doğrusu elektrik hiç yok 30 km yol yaptım servise bıraktım aracı bakalım tesisata bakacaklar (LPG tesisatına)

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzelir abi,yapılır da..adamlar üşgüzer olunca sallıyorlar galiba.bu arada bi an önce yapılsa iyi olur.araç 2000 motor ve otomatik olunca!

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı teslim aldım lpg elektrik tesisatında kopukluk var :confused:mış onu onarmışlar şuan test aşamasındayım basınç normale döndü ama allah var işi bilen usta işi çözüyo