Linea aldım

uguryilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar.2006 astra h hb aracımı 24 bine sattım. 2011 1.6 multijet activ plus linea aldım. 28.500 tl ye. Araç 40 binde. Astranın yerini tutmaz ama araç ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor. Geniş bagaj yeterli bir diz mesafesi artı motor gücüde çok iyi. Şimdi yorumlarınızı bekliyorum. fayda maliyet olarak iyi bir araç aldığımı düşünüyorum. 2008 2009 1.3 dizel astra sedanlara 34-35 bin hatta daha fazla isteyenler bile var

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linea iyi bir araç değil.Ama kötü bir araçta değil.Tek kusuru sert süspansiyonları ve içinin plastik aksamı.Diğer özellikleri ile göz dolduran bir araç.Kendi sınıfındaki çok araçtan daha iyi yol tutuyor.Yalnız fiat ın 1.3 motoruna alışmak biraz zaman ister.Birde direksiyonu opele göre hafiftir iyice alışana kadar sert sürüşler yapmayın.Bir kaç kere bizim elemandakini kullandım güzel bir araç.Ama bakımdı arızaydı mafrası nedir bilmiyorum.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı uğurlu olsun...iyi kaçıyor 1.6 dizeller...0-100 ü iyi değerlere sahip...performans lı bir araç...

yeni her zaman yenidir...

Son düzenleme:

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun ,Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Linealara benim pek içim ısınmadı ilk günden beri. Astradan inip Linea ya binmeniz bence biraz abes kaçmış. Astrada kullandım Lineada kullandım ancak Astra bana daha cazip geliyor. Neden diye sorarsanız birisi Fiat birisi Opel demem açıklayıcı olur diye düşünüyorum. Lineanın bi tek manevraları hoşuma gitmişti benim. Direksiyonu çok hafif güzel bir manevraya sahip bi araç. Dediğiniz gibi bagaj hacmide geniş. Ama Astranın yerini tutmaz benim gözümde. Anladığım kadarıyla sedan ve dolayısıyla geniş bagaj hacmine sahip bi araç almak için Astranızı sattınız. Tekrar Astra fiyatlarına bakmak yerine C kasa Vectralara baksaydınız keşke. Sedan ve geniş bi bagaj hacmine sahip bir araç. Bence bu daha mantıklı olurdu diye düşünüyorum. Ama bu dediklerim sizi aracınızdan soğutmasın. Donanımsal olarak yeterli özelliklere sahip bir araç. 2. el piyasasına gelince satarken size asla sorun çıkaracağını sanmıyorum. Tek sorun çıkaracağı yanı aldığınız fiyatın aşağısında satacak olmanız. Opel gibi satarken fazla zarar etmeyeceğiniz bir araç değil. 2. elde fiyatları çok çabuk düşebilen araçlar bunlar.

Ha bu arada arkadaşıma sıfır kilometre Fiorino aldığımız günden beri Fiat'a içim ısınmadı. Adamlar aracın paspasına bile para aldılar. :( :sopa:

Sürç-i lisan ettiysek affola...

Son düzenleme:

MuL@T

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin beğenmeniz önemli,beğendiyseniz sorun bitmiştir,kazasız,belasız kullanmak dileğiyle hayırlı olsun...

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Allah kaza-bela vermesin. Önemli olan sizin ihtiyaç önceliğinize cevap verebilmesi.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla ucuz bir araba, az paraya alınabilcek güzel bi araba bence, bir iki seferdir arkadaşınkine bindim 2008 model o da, ilk izlenimlerim güzel

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
lınea tasaruflu arabadır az yakar cok kacar fabrıkada 2012 eskı versıyon modelı var 10 aydır anası agladı arabanın ustune cıkmayan yok arabanın 80 bınde motorda tık yok ön takımını yetkılı servıse bıraktım rutın bakım yaptılar canavar gıbı tek hoşlanmadıgım taraf o kasaya 1,3 yetmedıgı 1,6 multı jet olsa tadından yenmez dusunuyorum hayırlı olsun gule gule kullanın

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız güle güle kullanın.