Levis'in enteresan reklamı...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bir yorumda şöyle:

"Levi's - Idul Fitri
İlan tahminlerime göre Ramazan bayramı günü verilmiştir herhalde, yada öyle olması gerekir.
İlanı elmaaltshift'te gördüm burayada eklemek istedim orada zaten bütün açıklamalar yapılmış aynen aktarıyorum.

"Bersama sambut Hari Kemenangan. Salamut Idul Fitri 1427 H.

"Hep birlikte zafer gününü karşılıyoruz. Kutlu olsun Idul Fitri 1427 H."

"Ramazan Bayramı'nın bazı dillerdeki karşılığı farklıdır. Arapçadaki adı 'îd el-fitr, Fitr kelimesi Arapçada kahvaltı anlamına gelir ve ramazanın bitimi ile birlikte yapılan ilk kahvaltıyı ifade eder. Malezya ve Singapur'da Hari Raya Aidil Fitri, Endonezya'da Idul Fitri veya Lebaran, Bangladeş'te ise Shemai Eid olarak anılır. (Vikipedia)"

Bu bilgi doğrultusunda yukarıdaki OgilvyOne Worldwide, Jakarta, Endonezya imzalı Levi's ilanına bir bakın. Özellikle alta doğru inen ayrıntılara dikkat edin. Uzun zamandır hiç bu kadar şaşırmamıştım. Muhteşem bir iş! "

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bişi anlamadım hakaretmi övgümüdür bu siz karar verin?daha öncede nike firmasının tabanında arapça allah yazan bir ayakkabı ürettiğini duymuştum ama asparagasmı bilemiyorum...
resimler şöyle:

nikefh5.jpg

belki art niyetli insanlar yapmıştır diye düşünüyorum!!!dinler savaşı isteyen insanların çünkü ALLAH hepimizin yani tek.ona hakareti yapabailecek bi insan ancak ateist olabilir.hiçbir dine mensup olamaz.dünyadaki tek amacı savaşlardan çkar sağlayıp para kazanmak isteyen insanlar yaptı diye düşünüyorum!!!

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Eğer kasıtlı olarak yaptılarsaaa ..... :mad:

flybird

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah yaz1s1na hiç benzemiyor ama biz burada benzeterek istemedende olsa kötü bir haberi yaymis ve insanlarin aklina yer etmesini sagliyoruz galiba.
ismullah.gif