Ledli kapı eşiği projem

nexus7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese tekrar selamlar. Bir süredir yoğunluktan dolayı yeni resimer ekleyememiştim, umarım beğenirsiniz. Artık birden çok rengi aynı anda kullanabiliyoruz.

ledlikapesigi3.jpg

ledlikapiesigi1.jpg

Melih bey Mehmet yazanı sağolsun benim için yapmıştı arabada gerçekten harika bir dekor malzemesi böyle dekor meraklılarına kesinlikle tavsiye ederim.
Ben taktırdım montaj için tanış olduğu için 30 tl aldı.
Bağlantı kablolarını gizlettim

sifomehmettay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dehşet yawww

sinan_eses24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunların cekicegi akımın aracın elektirik tesisatına bi etkisi olmaz heralde dimi? ben yarın aracımın esik ölcüsünü ölcüp size bildiricem

MadTurk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bendemi alsam acaba:)

german24

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
astravista' Alıntı:
peki montajı servise yaptırabilir miyiz garanti dışı kalmaması için

evet bunu ben de merak ediyorum garanti dışı kalır mı araç malum elektrik tesisatına girilicek

arkadaşlar ben aracıma yaptırdım ve taktırmak için, garantiden etkilenmemesi için servise gittim. Serviste 60 TL. karşılığında takabileceklerini, fakat orjinal ürün dışında bir ürün takıldığı için oluşabilecek arızada garantiyi etkileyeceği söylendiğinden taktırmadım ve ürünü geçen hafta bir alışveriş sitesinden sattım. Ayrıca ürünün Astra yazan kısmı kağıttan (yazıcıdan renkli çıktı) ve üstü asetat kaplamaydı. İster istemez araca binerken-inerken ayak takılmalarında bir süre sonra ürünün elden çıkacağını düşünüyorum.(Şahsi kanaatimdir)

Son düzenleme:

gbostanci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.drkcrs.com
Kapi krnarlarina degilde aracin baska yerlerinede cizdigim seyleri ledli hale getirme ihtimaliniz nedir