LED Stop ve Angel Eye Ön Farlar

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LED Stop ve Angel Eye Ön Farlar

Mustafa bey nasıl olacak fikir verir misin

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

tff2525 link' Alıntı:
Mustafa bey nasıl olacak fikir verir misin
Hocam led olayı basit zevkinize göre led montajı yapılır, siz şuraya şu tipte led kullanın deyin yeter. Xenon istiyorsanız mercek ve balast 400-500 TL tutar. Farın sökülüp montajının yapılması da işleme göre 300-500 TL tutar. Toplamda 1000 lirayı gözden çıkarın yani.

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hot_sale_and_unique_design_angel_head.jpg_350x350.jpg

bi resimde ben ekliyeyim dedim:D buda linki
http://smrke.en.alibaba.com/product/812874347-218201622/abc.html?err_biz_type=null&url_type=pro_mini_pic_url_2&biz_type=clc_ifm_buyer_28d&crm_mtn_tracelog_plan_id=3351531664&crm_mtn_tracelog_task_id=142435414&crm_mtn_tracelog_log_id=12072189908

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ben aynamdan baktığım zaman astra'nın geldiğini anlıyorum. Oysa bu bu ne desem bilemedim.  Güzel uygulama ama her şey güzellikte değil.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar bi-xenon mercek ve son nesil balast ile montaj isteyen olursa Ankara'da artık farı kolayca söküp yapabilen bir yer var. Benim fara mercek uygulayan arkadaş farı artık kolayca söküp takabiliyor. Farı kesme gibi bir işlem yok.

Bosch gen5 balast 400 TL
Hella yeni nesil mercek 200 TL
Sportlardaki ledin aynısı 100 TL
İşçilik 300 TL

Kendi farlarınıza yaptırırsanı bu şekilde, çıkma sıfır ayarında fara yapılsın isterseniz +300 TL.

Arkadaşlar malzemeleri dışarından alıp yaptırabilirsiniz, bu fiyatlar sadece forumda aktif tanıdığım üyeler içindir. Forum dışından arkadaşlar için fiyatı yapacak arkadaş belirler. Ben Çin işi dandik farlar yerine yeni nesil Mercedes ve Bmw'lerden sökülmüş mercek ve balastlarla çok daha iyi sonuçlar alınabilir.

Gen5 balast hızı
Clio 4 Hella Bi-Xenon ( Türkiye'de ilk ve tek )

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Arkadaşlar bi-xenon mercek ve son nesil balast ile montaj isteyen olursa Ankara'da artık farı kolayca söküp yapabilen bir yer var. Benim fara mercek uygulayan arkadaş farı artık kolayca söküp takabiliyor. Farı kesme gibi bir işlem yok.

Bosch gen5 balast 400 TL
Hella yeni nesil mercek 200 TL
Sportlardaki ledin aynısı 100 TL
İşçilik 300 TL

Kendi farlarınıza yaptırırsanı bu şekilde, çıkma sıfır ayarında fara yapılsın isterseniz +300 TL.

Arkadaşlar malzemeleri dışarından alıp yaptırabilirsiniz, bu fiyatlar sadece forumda aktif tanıdığım üyeler içindir. Forum dışından arkadaşlar için fiyatı yapacak arkadaş belirler. Ben Çin işi dandik farlar yerine yeni nesil Mercedes ve Bmw'lerden sökülmüş mercek ve balastlarla çok daha iyi sonuçlar alınabilir.

Gen5 balast hızı
Clio 4 Hella Bi-Xenon ( Türkiye'de ilk ve tek )
Xenon kit dahil degil sanirim mustafa.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

BÜLENT link' Alıntı:
Xenon kit dahil degil sanirim mustafa.
Dahil abi, bosch gen5 balast ve osram d1s ampuller. Bu kit Philips gibi dandik ürünlerle kıyaslanmasın bmw ve mercedes üzerinden sökülmüş oem kitler.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Dahil abi, bosch gen5 balast ve osram d1s ampuller. Bu kit Philips gibi dandik ürünlerle kıyaslanmasın bmw ve mercedes üzerinden sökülmüş oem kitler.

045thumbsup 045thumbsup kesınlıkle mukemmel gece sımsek cakıyor resmen valla super fıyat super urunler bıarza para bırıktıreyımde mustafa gondercem sana bır cıft far