LED Stop ve Angel Eye Ön Farlar

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: LED Stop ve Angel Eye Ön Farlar

madmax50 link' Alıntı:
Dahil abi, bosch gen5 balast ve osram d1s ampuller. Bu kit Philips gibi dandik ürünlerle kıyaslanmasın bmw ve mercedes üzerinden sökülmüş oem kitler.
Paylasim icin +1  thnxx
Mustafa
Bende sana katiliyorum çin mali farlardan kaliteli oldugu kesin hatta bizim AFL den bile guzel sellektor yapiyor yaw bu.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa hocam hobi olarak ankaraya bir modifiye showroom mu açsan... general_hehe

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

yavuzozkan link' Alıntı:

Abi firma fiyat verdi mi?

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Arkadaşlar Emrah usta ilk etapta tanıtım amacıyla forumumuza özel bu fiyatlar verdi. Yazdığım bileşenlerde kar yok. İşçilik olarak zor bir işlem. Şehir dışından arkadaşlar için gelecek hafta örnek bir far yapacak. Ankara'lı arkadaşların çoğu benim farı gördü. Ben gen4 balast kullanıyorum bu balastta şimçek gibi çakma yok, gen5 balast ampulu ilk anda tam kapasitede ateşlediği için far kapalıyken şimşek çakarcasına bir ışık veriyor. Gen5 balastın selektör hızının afl'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Gen4 balast isteyen olursa 100 lira, normal xenon kit isteyen olursa 250 TL daha düşük fiyata bu işi halledebilir. Gen5 hariç diğer balastlarda kapalıyken selektör şiddetli olmaz.

Nakit sıkıntısı olan arkadaşlar sanalpazar üzerinden %5 komisyonla 9 taksitle ödeme yapabilir.

Ayrıca kimsenin aklına benim bu işten bir kazancım olduğu gelmesin, çok şükür böyle bir ihtiyacım yok. Amacım sadece forumdan arkadaşlara yardımcı olabilmek.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ercan_0636 link' Alıntı:
Mustafa hocam hobi olarak ankaraya bir modifiye showroom mu açsan... general_hehe
Abi ah zamanım olsa, ücretsiz mercek montajı bile yaparım çok zevkli işler ama işten sonra eve kendimi zor atıyorum. ևocukları memlekete gönderdim okul kapandı bende Ramazana kadar yalnızım. Bu sıralar evde boştayım  :)

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mustafa bey benim resimde gösterdiğim şekilde şu U  Olan ledi (Florosan  rengi ) bu arkadaş edition Farına yapabilir mi

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

tff2525 link' Alıntı:
Mustafa bey benim resimde gösterdiğim şekilde şu U   Olan ledi (Florosan  rengi ) bu arkadaş edition Farına yapabilir mi
Abi u,o ,c nasıl istersen yaptırırsın far açıldıktan sonra o iş kolay. Ben hiç beğenmiyorum o öndeki ledleri üstteki gündüz farıyla birlikte çok abartı duruyor.