lastik yanaklarını nasıl parlatıyorsunuz???

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arap sabunu kesinlikle torpido sütüde güzel parlatıyor.

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kola,arap sabunu,omo,sıvı pril,vazelin bunları öğrendik artık yokmu yeni bişeyler bulan:D:D

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eski aracımda lastikleri temizlemek için sıvı sabun v.s kullanmıştım. Fakat bir süre sonra lastiklerde kılcal çatlaklar oluştu. O yüzden yeni aracım için paraya kıyıp silikonlu lastik parlatıcı aldım. Hem güzel parlatıyor, hem toz toplamıyor, hem uzun süre kalıcı, hem de silikonlu olduğu için lastiği çatlatmıyor, lastiğin esnekliğini koruyor. Artık arap sabununa falan hayatta bulaşmam.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto yikama yaglamacilarin cogunda olan ic ve dis plastik parlaticilar var yag gibi görünen bir sivi pahali birsey de degil bir kez alin alti ay kullanirsiniz yillardir kullaniyorum cok cesitli parlaticilar kullandim ama en iyisi bu....

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oto yikama yaglamacilarin cogunda olan ic ve dis plastik parlaticilar var yag gibi görünen bir sivi pahali birsey de degil bir kez alin alti ay kullanirsiniz yillardir kullaniyorum cok cesitli parlaticilar kullandim ama en iyisi bu....
parafün diye geci yo mumun han medesi olması lazım benim bildigim se yanlız onu hem temiz bezle gecmeklazım

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
15 - 20 liraya silikonlular var yaw...ben önceden kalmış kola - bal - sıvı sabun - katı yağ karışımı yapıyordum bir yıl gidiyordu bir şişesi :)

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle boşuna uğraşıyormuşum ha babam salla ha babam salla hoş evlenip çocuk olduktan sonra zaten ilgilenemiyorsun...