lastik yanaklarını nasıl parlatıyorsunuz???

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence de arap sabunu ve digerleri lastik yanaklarinda catlama yapar tavsiye etmiyorum.

Lastik parlatici silikon sutler var onlari kullanmalisin .

BBERKAYY

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba ne kadar temiz olursa olsun,lastik kirli duruyosa bütün görüntüyü bozuyor.
O yüzden lastik parlaklığı çok önemli,piyasada çok çeşitli lastik parlatıcılar var,paraya biraz kıyıp iyi bişey alırsanız arabanın kendi boyası gibi parlak yüzey bırakanlar var . o zaman görüntü mükemmel oluyor işte,arap sabunu kola vb. ürünleride tavsiye etmiyorum toz topluyo + parlatmıyo sadece mat siyah bir tabaka bırakıyor.

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bıra+arap sabunu number one sonuc :)

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba ne kadar temiz olursa olsun,lastik kirli duruyosa bütün görüntüyü bozuyor.
O yüzden lastik parlaklığı çok önemli,piyasada çok çeşitli lastik parlatıcılar var,paraya biraz kıyıp iyi bişey alırsanız arabanın kendi boyası gibi parlak yüzey bırakanlar var . o zaman görüntü mükemmel oluyor işte,arap sabunu kola vb. ürünleride tavsiye etmiyorum toz topluyo + parlatmıyo sadece mat siyah bir tabaka bırakıyor.
hasta adam nasılda bilir işini :D
torpido parlatma sütleri var oldukça etkili ;)

Kozmetik42

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasta adam nasılda bilir işini :D
torpido parlatma sütleri var oldukça etkili ;)
benim arkada da kendim firmada dolumunu özel yaptım icine biraz daha sıvı parafin koydum laztigi görenbayadınmı diyo gecebile pırılpırıl parafin ni tercih ederim ama icin de parlatıcısıda olacak ben sahsen bu işin imalini ve pazarlamasını yabıyom bi zararrı yok tampon lara kullanmadıkdan sonra :)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende arap sabunu kullanıyorum gayet güzel parlatıor :D

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tür ürünler lastiğe zarar verir. Sonuçta temizlik ürünleri kimyasal maddelerdir. Bol su ile durulanmadıkca yüzeylere zarar verir. Ellerinizi sabunlu bırakın bakalım neler oluyor. En iyisi lastik yüzeyler için üretilen parlatıcılar.

:good::good:

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende arap sabunu kullanıyorum. Daha doğrusu yıkamacım kullanıyor ama arabayı yıkayıp kuruladıktan sonra sürüyor ve cantlarada bulaşıyor ve cant kenarlarıda kötü bir şekil alıyor buna gıcık oluyorum.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaklaşık 5 senedir arap sabunu kullanıyorum ama bisey olmadı