Lastik Hava Basıncı Ölçme Cihazı

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aranızda lastik hava basıncı ölçme cihazı kullanan var mı? Ben %100 doğru kalibreli yani doğru ölçüm yapabilen bir cihaz arıyorum kullanan ve memnun kalan arkadaşlar varsa tavsiyelerini bekliyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ben bundan bir tane aldım daha aracın lastiğine gelmeden elimde kaldı :D

0905%20201.png

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağlam bir şeye benziyor ama, nasıl kırıldı ki? Babam kamyoncuydu, metal olanlardan kullanırdı, çok sağlam malzemeydi. Markasını hatırlamıyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Zaten piyasa da buna benzer 5-10 TL ürünlerin iş yapacağını sanmam bunların dışı plastik zorlamaya gelmiyor anında elinde kalıyor birde ağız kısmında olan conta çok dandik anında dağılıyor. İşin özü bende olan o şekilde elimde kaldı :) ilk denemede hemde :)

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten piyasa da buna benzer 5-10 TL ürünlerin iş yapacağını sanmam bunların dışı plastik zorlamaya gelmiyor anında elinde kalıyor birde ağız kısmında olan conta çok dandik anında dağılıyor. İşin özü bende olan o şekilde elimde kaldı :) ilk denemede hemde :)

abi ne yaptın ne ölçmeye kalktın ki sen :D kompresörü direk bu aygıta mı bağladın :D şaka bir yana zaten piyasadaki 5 - 10 liralıkların hepsi çin malı ve hiçbirinin tam olarak kalibre edildiğini düşünmüyorum ben. o yüzden kaliteli ve ömürlük bir şey istiyorum inşallah bulurum. Çünkü lastik basıncı çok önemli.